«Зоря-1» стає семиразовим чемпіоном

У останньому поєдинку 9 туру вищої ліги руденківська «Зоря-1» мінімально обіграла галущиногреблянський «Гетьман». І гарантувала собі сьому перемогу з дев’яти зимових міні-футбольних чемпіонатів.

У своєму останньому поєдинку цього сезону «Зоря-1» грала із сусідами — «Гетьманом» з Галущиної Греблі. У складі галущан не було традиційної діаспори гравців з Червоних Квітів, тому ще до початку гри було тверде переконання — «Зоря» свої три очки візьме. І перший тайм матчу пройшов за суцільної переваги руденчан. Після голів Едуарда Гасанова та Сергія Сонника «зоряни» вели з комфортним рахунком 2:0. Проте, перед самою перервою Володимир Коба з «Гетьмана» нагадав, що колись він був одним із кращих бомбардирів чемпіонату, і у контратаці відквитав один гол — 2:1. У другому таймі команди продовжили обмін люб’язностями, втім було зрозуміло, що «Зоря» цілком контролює хід поєдинку. І, у разі потреби, може підняти темп. Зрештою, руденчани забили в другому таймі ще два голи і стільки ж дозволили забити до своїх воріт. Однак, отримали таку необхідну перемогу — 4:3. Цей виграш вивів «Зорю-1» на чисте перше місце і забезпечив руденчанам «золото» за підсумками сезону.

Тому що двома годинами раніше свою футбольну справу виконав на відмінно старосанжарський «Старс». Нагадаємо, його суперником був новосанжарський «Ветеран», який був лідером до початку туру, і у разі перемоги (вдруге у своїй історії) ставав міні-футбольним чемпіоном району. Матч був більш ніж принциповим, адже у складі «Старсу» проти колишніх партнерів виходив В’ячеслав Устенко — один із тих футболістів, які зробили «Ветеран» чемпіоном два сезони тому.

Для новосанжарців гра видалася зовсім невдалою. На останніх хвилинах першого тайму вони пропустили гол від Миколи Бута. А ще, у цьому ж епізоді, травму отримав основний голкіпер команди Вадим Шовковий. У рамку став польовий гравець Віталій Гарець. І у другому таймі йому довелося ще тричі витягувати м’яч із власних воріт після ударів Данила Панасенка. Новосанжарці не змогли забити навіть голу престижу і поступилися з розгромним рахунком 4:0. Ця поразка не лише позбавила «Ветеран» шансів на чемпіонство, але й опустила команду на третю сходинку. Другим став «Маяк» із Малого Кобелячка, який мав перевагу над новосанжарцями, завдяки перемозі в очній грі (5:3).

Таким чином, у дев’ятому за ліком міні-футбольному чемпіонаті Новосанжарського району перемогу одержала «Зоря-1» з Руденківки. І цей виграш став для команди вже сьомим. Нагадаємо, що у сезоні 2017/18 руденківська команда поступилася лише один раз («Ветерану» із Нових Санжар – 3:2). У решті матчів руденчани одержали перемоги.

«Соколи» грають унічию, але перемагають.

У завершальному турі першої ліги «Сокіл» із Соколової Балки зустрічався з драбинівською «Чистою криницею». Для соколян цей матч уже нічого не вирішував: вони за тур до закінчення чемпіонату гарантували собі перемогу в першій лізі. Тому могли пограти у своє задоволення і дати пограти іншим. Так і вийшло. Веселий матч закінчився із рахунком 7:7, а гол у ньому забив навіть воротар «Соколу» Микола Січевський. «Сокіл» проходить другий етап чемпіонату без жодної поразки, двічі зігравши унічию. Цього вистачає для виграшу в першій лізі та отримання путівки до «вишки».

Компанію «Соколу» складають «Оріль» з Лівенського та «Кернел» із Поліг. При цьому останні в драматичному поєдинку обіграють свого головного конкурента («Чкаловець» із Великого Кобелячка) з рахунком 10:6. А форвард «Кернела» Владислав Гук із 31 голом стає кращим бомбардиром першої ліги.

А от список команд, які підіймуться до першої ліги за результатами цього сезону, стане відомий лише за тиждень. Шанси на підвищення у класі досі зберігають «Поліція», «Маяк-2», «Темп», «Кернел-2» та «Ворскла-Сталкер».