Про факти і паттерни, або Півстроку пролетіли непомітно

Про факти і паттерни, або Півстроку пролетіли непомітно

Ця стаття є своєрідною відповіддю на публікацію Олександра Спиці у номері 6 від 8 лютого 2018 року газети «ЕХО». Відразу хочу попередити, що люди, які панічно бояться маніпуляцій свідомістю, складних текстів і чітких аргументів, можуть далі не читати. Любителям простих рішень краще ходити на мітинги і слухати Ляшка та Капліна. Ті ж, хто прагне думати і аналізувати, можуть продовжити читати.

У принципі, на публікацію Олександра Спиці, яка, згідно задуму автора, є відкритим листом до редактора «ЕХО» (тобто, автора цих рядків), можна було б і не відповідати. Олександр Іванович має право на свою позицію. І він дійсно висловлює думку великої частини жителів міста Кобеляки. Більшої чи меншої, сказати важко, для цього необхідно опитати кожного, що є практично нереальним завданням.

Але автор, можливо, сам того не усвідомлюючи, чітко продемонстрував, які міфи та хибні уявлення про ситуацію існують у маленькому суспільному утворенні під назвою місто Кобеляки. Чимало людей свято вірять у те, що в райцентрі йде якась неоголошена війна між різними політичними силами або просто між особистостями. Люди підходять і прямо на вулиці задають питання: «Так хто кого: Копелець Філоненка чи Філоненко Копельця?». Когось це питання дійсно хвилює, а хтось прагне подивитися на розвиток надуманого протистояння. У принципі, зрозуміло, чому така точка зору є досить популярною. Та про це — нижче...

 

Детальніше читайте у газеті «ЕХО» №15(761) від 12.04.2018


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
13 квітня, 16:35 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації