Бацула відзначився дублем, а Неживий — хет-триком

5 та 6 травня відбулися матчі другого туру Чемпіонату Полтавської області з футболу. Також минулими вихідними стартував Кубок району.

Повне домінування — і результат на табло

Нагадаємо, що в цьогорічних обласних змаганнях з футболу беруть участь дві кобеляцькі команди. Перша, ФК «Кобеляки», представляє місто. Її тренує Віктор Білорибець. Друга, «Колос», виступає за район. Її незмінним наставником є Віталій Детюк. У першому турі обидва колективи поступились суперникам: ФК «Кобеляки» зазнав поразки від горішньоплавнівського «Фламінго», а «Колос» — від «Диканьки».

5 і 6 травня команди зіграли чергові поєдинки. Обидва матчі вони провели вдома.

У суботу ФК «Кобеляки» приймав цьогоріч створений колектив «Зіньків-1604». Протягом першого тайму перевага була повністю на боці кобелячан. У одній із численних атак Олександр Косяк відкрив рахунок і вивів свій колектив уперед. На жаль, у другій 45-хвилинці господарі поля не змогли втримати лідерство, змарнувавши кілька стовідсоткових моментів, і пропустили два м’ячі у свої ворота. У підсумку «Зіньків-1604» заробив три очки. Кобеляцькі юнаки завершили гру з прямо протилежним рахунком, обігравши зіньківців 2:1.

Наступного дня «Колос» зустрівся з гадяцьким «Пслом». Із самого початку матчу «колосяни» взяли контроль над грою і вже на 9-ій хвилині Віталій Неживий відкрив лік своїм голам. Не збавляючи обертів, наші футболісти створювали небезпечні моменти, але для взяття воріт суперників або не вистачало впевненості, або заважав голкіпер.

У середині першого тайму «колосяни» помилились перед власним штрафним майданчиком і  куля влетіла в сітку. Цей гол ще більше завів «колосян» та додав впевненості в діях, але в першій половині матчу дотиснути гадяцьких футболістів їм не вистачило часу.

Напевно, у перерві Віталій Детюк провів конструктивну бесіду з футболістами, оскільки після свистка гра кардинально змінилась. За 15 хвилин другого тайму «колосяни» забили три голи.

По-черзі відзначилися Євгеній Бацула, Олександр Борзовець та Віталій Неживий. Але на цьому гравці «Колоса» не зупинились і далі насідали на ворота суперників. Євгеній Бацула, обігравши захист та воротаря, відзначився дублем, а крапку в матчі поставив Віталій Неживий, оформивши хет-трик. Після чого з трибун лунало «Молодці!».

Юнацький склад «Колоса» здолав своїх візаві з рахунком 1:0. Голом відзначився Сергій Карнаух.

Інші матчі обласного турніру групи “А” завершились із такими результатами: «Машівка» — «Легіон» — 0:2, (юнаки — 1:2); «Диканька» — «Рокита» — 0:2 (юнаки — 1:4); «Чутове» — «Аргус» — 3:4 (юнаки — 1:0); «Карлівка» — «Козельщина» — 6:0 (юнаки — 3:0); «Динамо» — «Фламінго» — 0:5 (юнаки — 0:3); «Маяк» — «Стандарт» — 3:0 (юнаки — 4:0).

Кубок району з футболу

Минулими вихідними на футбольних полях району відбулися матчі 1/16  Кубка району з футболу, де зафіксовіано такі результати:  «Водник» (Вільховатка) — «Прапор» — 1:0;  «Нива» (Бродщина) — «Дрижина» — 1:12; «Локомотив» (Бутенки) — «Дніпро» (Світлогірське) — 7:1; «Колос» (Павлівка) — «Червоні Квіти» — 0:0; «Котовське» (Вітрова Балка) — «Стріла» (Сухинівка) — 8:0; «Іванівка» — «Маяк» (Орлик) — 4:4; «Сокіл» (Білики) — «Жуки» — 2:0; «Дашківка» — «Лан» (Шенгури) — 1:1; «Спартак» (Рибалки) —  «Спарта» (Лутовинівка) — 3:1;.«Придніпрянське» — «Оріль» (Канави) — 8:1.

Чемпіонату області з футболу (група «А»)