Футбольні баталії

У 8‑му турі Чемпіонату Полтавської області з футболу обидві кобеляцькі команди зіграли на виїзді, а новосанжарська приймала гостей удома.

«Легіон» громить ФК «Кобеляки»

Нагадаємо, що до останнього туру команди займали такі місця в турнірній таблиці групи «А»: ФК «Кобеляки» — шосте, «Стандарт» — десяте, а «Колос» — п’ятнадцяте. Відкрив футбольні вихідні ФК «Кобеляки» матчем проти полтавського «Легіону». Суперники кобелячан упевнено тримаються в трійці лідерів. Провівши сім матчів, вони мали п’ять перемог, по одній поразці та нічиїй. Матч між командами проходив у Полтаві, на стадіоні «Локомотив».

Уже на 2‑ій хвилині гравець «Легіону» Олександр Гребенюк забив перший гол кобелячанам. Через чотири хвилини Антон Колесниченко подвоїв результат. На 35‑ій — Олександр Мелащенко обіграв голкіпера — 0:3. До завершення першого тайму кобелячанам вдалось розмочити рахунок. Воротар відбив удар Романа Рябенка, але Олександр Косяк усе ж заштовхнув м’яч у ворота полтавців — 1:3.

Після перерви дублі забили два Олександри — Гребенюк і Мелащенко — 1:5. А на 61‑ій хвилині їх колега Олександр Рудик головою відправив кулю в рамку — 1:6.

На відміну від основного складу, юнаки добре виступили в обласному центрі, обігравши суперників 2:0.

Довгоочікувана перемога «Колоса» на виїзді

17 червня «Колос» відвідав Козельщину. Юнацький склад здобув впевнену перемогу над однолітками з рахунком 4:1. Голами відзначалися: Сергій Карнаух, Максим Захарченко, Сергій Соломко та один автогол у свої ворота забили господарі.

Далі на поле вийшли основні склади. Із перших хвилин матчу кобелячани захопили ініціативу і вже на 7‑ій хвилині Євгеній Волочай, скориставшись вивіреною подачею зі штрафного Дмитра Дриги, головою забив круглого в сітку воріт господарів.

Контролюючи хід гри, «колосяни» несподівано допустилися прикрої помилки в центрі поля, після чого козельщинські футболісти провели результативну контратаку — 1:1.

Гол у власні ворота мобілізував кобеляцьких футболістів. Олексій Мунько вдало зіграв у центрі поля, вийшовши віч­на віч з голкіпером суперників, — 1:2.

У другому таймі «колосянин» Олександр Борзовець замкнув подачу з лівого флангу, зробивши рахунок 1:3. Господарі поля спробували відігратися, але кобелячани чітко діяли в захисті. У свою чергу позитивний результат дали вдалі заміни «колосян». Олег Галькович, вийшовши на заміну, забив та віддав гольову передачу напарнику, після чого рахунок став 1:5.

Змарнувавши кілька стовідсоткових нагод, «Колос», після обрізки в захисті, пропустив — 2:5. І знову помилка кобелячан у центрі поля призвела до пенальті. Господарі впевнено реалізували свій шанс, скоротивши відрив до 3:5.

Та цього дня наші земляки були налаштовані на перемогу. Тому невдовзі все той же Волочай забив, зробивши дубль. А наприкінці матчу Євгеній викотив м’яч Віталію Циганку, якому залишалось лише підставити ногу. Отож, 3:7 — «Колос» їде додому з довгоочікуваною перемогою.

Камбек від «Стандарту»

У неділю новосанжарські вболівальники підтримували свою команду в матчі проти гадяцького «Псла». Юнаки поступились гостям 2:4. А от головній команді Новосанжарського району вдалося успішно переграти гадяцьких футболістів.

Перший тайм характеризувався відносно рівною грою команд. Щоправда, гості проводили більш небезпечні атаки і намагались контролювати м’яч. У одному з моментів «стандартівець» Едуард Гасанов порушив правила і суддя призначив штрафний. Голкіпер Владислав Логунов помилився при виборі позиції у воротах, чим скористався гравець суперників — 0:1.

Тренер «Стандарту» Віталій Баранович змінив гравців на позиціях. Євген Гусак змістився з центру на лівий край півзахисту, а Олександр Лаврик почав грати під нападником. Ця перестановка дала свої плоди. Євген вивів Артема Співака сам на сам з воротарем гостей і той закотив м’яч у порожні ворота — 1:1.

У другому таймі замість Євгена Гусака вийшов Владислав Олійник. Господарі повністю почали домінувати на полі, а їх суперники зупинились. Цією ситуацією скористались Денис Дем’янчик і Артем Співак, які протягом 15 хвилин забили три м’ячі за свою команду. Фінальний свисток арбітра зафіксував виграш новосанжарців — 4:1. Отак, пропустивши першими, гравці «Стандарту» змогли оговтатись і вибороти перемогу.

Результати інших матчів 8‑го туру: ФК «Фламінго» — «Маяк» — 4:1 (юнаки — 2:0), «Диканька» — ФК «Карлівка» — 1:3 (юнаки — 0:0), «Аргус» (Голобородьківське) — «Зіньків‑1604» — 4:1 (юнаки — 1:3), «Рокита» — «Динамо» — 3:0 (юнаки — 6:3), «Машівка» — «Чутове» 0:4 (юнаки — 1:3).

У 9‑му турі обласного чемпіонату на команди і глядачів чекають такі ігри: 23 червня ФК «Кобеляки» прийматиме «Рокиту», 24‑го «Колос» відправиться в Котельву, де зустрінеться з місцевим «Маяком», а на «Стандарт» чекає виїзний матч проти решетилівського «Динамо».

Чемпіонат району

16 червня відбулися ігри 5‑го туру чемпіонату та першості Кобеляцького району з футболу. Матчі завершились із такими результатами: І ліга: «Лан» — «Локомотив» — 1:3, «Спарта» — «Дашківка» — 7:2, «Водник» — «Озера» — 2:1, «Дрижина» — «Червоні Квіти» — 7:1, «Урожай» — «Сокіл» — 1:3, «Іванівка» — «Котовське» — 3:3; ІІ ліга: «Маяк» — «Оріль» — 4:0, «Бродщина» — «Кірове» — 1:0; «Спартак» — «Дніпро» — 5:1, «Прапор» — «Придніпрянське» — 3:1, «Колос» — «Стріла» — 2:2.