Кубок змінює володаря

Кілька років поспіль головний трофей виборювала команда з Дрижиної Греблі. Та в цьому футбольному сезоні кубок перейшов до іншого колективу.

8 вересня увага футболістів та вболівальників із Кобеляцького району була прикута до стадіону «Колос». Цього дня тут відбулися футбольні матчі, що визначили володарів кубка в першій та другій лігах.

У літньому сезоні–2018 організатори кубкових змагань дещо змінили їх формат. Крім розіграшу головного кубка, за який борються всі футбольні колективи, команди другого дивізіону окремо позмагались за власний трофей. Тому минулої суботи на кону стояли одразу дві кубкові нагороди.

Першими на поле вийшли друголігові колективи: підгорянський «Прапор» і орлицький «Маяк». Нагадаємо, що у півфінальній стадії «прапоряни» перемогли «Спартак» із Рибалок, а «маяківці» — сухинівську «Стрілу». У матчі за кубок першими рахунок відкрили підгоряни. Автором голу став Михайло Койнаш. Ще в першому таймі результат зрівняв Юрій Гармаш. У другій 45‑хвилинці за «Прапор» відзначились Михайло Койнаш і Микола Марченко. А Юрій Гармаш оформив дубль. У результаті, переможцем кубкових змагань серед команд ІІ ліги із рахунком 3:2 стає підгорянський «Прапор».

У матчі за головний районний трофей зустрілись білицький «Сокіл» і бутенківський «Локомотив». «Соколяни» востаннє ставали переможцями цих змагань у 2015‑му. Два роки поспіль кубок вигравала «Дрижина». Та у півфінальному матчі команда Валерія Дриги поступилась бутенківським спортсменам. Біличанам же протистояв колектив із Озір.

У першому таймі гравці «Сокола» двічі вразили ворота опонентів. Спершу гол забив Богдан Булига, а подвоїв результат Євген Жмудь. По перерві бутенківець Євген Стратей скоротив відставання на один м’яч. Та більшу жагу до перемоги мали біличани. У один із моментів Денис Сергієнко втретє пробив голкіпера «Локомотива» і поставив крапку в грі — 3:1.

Після дворічної перерви трофей змінює свого володаря і повертається в Білики.

Домашня поразка «Колоса»

8 та 9 вересня відбулися матчі четвертого туру Вищої та Першої ліги Чемпіонату Полтавської області з футболу.

Міська команда ФК «Кобеляки» зіграла на виїзді з «Фламінго» із Горішніх Плавнів. Матч між командами завершився внічию, 1:1. Юнацький склад поступився господарям з рахунком 0:4.

Інші матчі вищої ліги завершились із такими результатами: «Карлівка» — «Інваспорт» (Полтава) — 2:0 (юнаки 1:5), «Колос» (Великі Сорочинці) — «Великі Кринки» — 0:1 (0:3), «Нафтохімік» (Кременчук) — «Рокита» — 0:3 (1:1), «Олімпія» (Савинці) — «Легіон» (Полтава) — 2:2 (0:1). Наразі кобеляцька команда посідає третє місце в групі (7 очок). Очолює турнірку «Олімпія» із Савинців, у активі якої 10 очок, ФК «Рокита» — другий (8).

9 вересня районна команда «Колос» зіграла вдома з голобородьківським «Аргусом». Контролюючи гру з перших хвилин матчу, «Аргус» уже на 15 хвилині був попереду з рахунком 0:3. Гравці «Колоса» не здалися і забили гол ще до перерви, скоротивши перевагу суперників.

У другій половині матчу «Аргус» забив «колосянам» ще два м’ячі, на що господарі відповіли одним голом.

Отже, «Колос» втрачає очки вдома, програвши з рахунком 2:5.

Юнацький склад «Колоса» впевнено переграв своїх суперників з рахунком 8:0. Голами за нашу команду відзначилися: Валерій Калюжний (3 гола), Сергій Соломко (2 гола), Андрій Бажан (2 гола) та автогол забили собі суперники.
Результати інших матчів Чемпіонату Полтавської області серед команд І ліги: «Козельщина» — «Зіньків‑1604» (Зіньків) — 1:6 (0:3), «Чутове» — «Маяк» (Котельва) — 3:0 (0:1), «Диканька» — «Псел» (Гадяч) — 2:0 (3:1), «Стандарт» (Нові Санжари) — ФК «Динамо» (Решетилівка) — 4:1 (1:0).

Анонс

У суботу, 15 вересня, відбудуться ігри ХV туру чемпіонату та ХІ туру першості спорторганізації «Колос» із футболу. Зустрінуться такі пари команд: І ліга: «Спарта» — «Котовське», «Сокіл» — «Червоні Квіти», «Іванівка» — «Озера», «Урожай» — «Дашківка», «Дрижина» — «Локомотив», «Водник» — «Лан»; ІІ ліга: «Бродщина» — «Стріла», «Придніпрянське» — «Дніпро», «Колос» — «Кірове», «Прапор» — «Оріль», «Спартак» — «Маяк». Початок матчів — о 16:00.

16 вересня кобеляцький «Колос» у V турі чемпіонату області гратиме в Нових Санжарах з місцевим «Стандартом». Початок матчів: юнаки — о 13:00, дорослі — о 15:00.

Автор: «ЕХО»

14 вересня 2018, 15:42 | Кобеляки | Спорт і здоров'я