На околиці міста з’явиться підприємство, де сортуватимуть сміття

На околиці міста з’явиться підприємство, де сортуватимуть сміття

7 вересня відбулась позачергова тридцята сесія Кобеляцької міської ради, на якій депутати поділили кошти, затвердили документацію на спортивний майданчик та погодили ділянку для сортування твердих побутових відходів.

У п’ятницю на позачергове сесійне засідання зібрались 16 із 27 міських обранців. Порядок денний складався з шести питань. Спершу депутати розділили кошти з перевиконання дохідної частини бюджету. Наталія Бородіна запропонувала голосувати за це питання без обговорення, оскільки його вивчили на комісіях. Із цим не погодився Олег Сіроштан. Він вважав, що зміни до бюджету потрібно внести таким чином, аби вивільнилось більше коштів для «Міської сервісної служби». Адже саме працівники цього комунального підприємства відповідають за благоустрій міста...

 

Детальніше читайте у газеті «ЕХО» №37(782) від 13.09.2018


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
14 вересня, 18:25 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації