800 дерев для душі (фото)

800 дерев для душі

Усі знають стару, як світ, приказку про те, що чоловік за життя має звести будинок, виростити сина і посадити дерево. У Озерах живе людина, яка «перевиконала» це завдання у сотні разів.

Читачі «ЕХО» кілька разів висловлювали пропозиції про те, щоб на сторінках газети з’являлось більше публікацій про досвід успішних самодостатніх людей, на яких можна було б рівнятися, брати із них приклад. Побажання дійсно хороше. Але не таке просте для виконання, як може здатися на перший погляд. Адже в сучасному світі, надто — в Україні, поняття про успішність змінюються із калейдоскопічною швидкістю. Якщо кілька десятиліть тому у фаворі були партійні функціонери і трудівники полів та багатостаночники, то зараз більшу роль грає кількість грошей у людини. Крім того, злий жарт із поняттям «успішність» зіграли всі оті багаточисельні номінації «Успішна жінка», «Людина століття», «Бізнесмен року». На них широкому загалу, в основному, представляють людей, у яких, знову ж, є багато грошей або влади. У принципі, це в сучасній Україні є нерозривними поняттями.

Тому редакція «ЕХО» довго вагалася: з кого ж і з чого розпочати цикл розповідей про успішних людей? Можливо, узагалі б не розпочали, аби не пропозиція Володимира Білоуська, фермера із Комендантівки. Він зателефонував і запропонував;

— Давай з’їздимо в Озера. Я покажу тобі садибу, про яку можна мріяти. І головне — покажу людей, які її створили фактично на смітнику...

 

Детальніше читайте у газеті «ЕХО» №37(782) від 13.09.2018


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
14 вересня, 16:36 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Цікаве | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації