Додати оголошення
Бізнес | Полтава (Додано:1 вересня 2017)

Станок ленточная пила Pilous ARG 200 plus

Номер оголошення: 64027

Ленточнопильный станок Pilous ARG 200 plus – это улучшений вариант станка для резки металла ARG 200. Данный станок обладает пыльной рамой с возможностью поворота пыльной рамы в обе стороны в обе стороны от – 60 до + 60 градусов. Отрезной станок ARG 200 plus отлично выполнит порезку металлических заготовок диаметром до 200 мм оставляя чистую поверхность без заусеницы. Ленточнопильный агрегат найдет свое применения на предприятиях металлообработки, машиностроения, различных металлобазах и других цехах, где необходима качественная резка металла. Дополнительно возможна комплектация ленточнопильного станка разнообразными опциями, которые облегчат и повысят продуктивность работы агрегата. Звоните для технической консультации.

Дане оголошення уже не актуальне. Нижче Ви можете переглянути свіжі оголошення із цієї рубрики

Інші оголошення рубрики «Бізнес»

Кальцинована сода марка Б 8 291 грн.
Бізнес Полтава Додано: 26 березня

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації