Безкоштовне заммовлення державних послуг на порталі iGOV

Рано чи пізно кожен з нас звертається до держави за певними послугами. Це можуть бути як і особисті звернення, такі як видача паспорту особи (картки ID), отримання свідоцтва про народження, реєстрація шлюбу, отримання субсидії, призначення соціальної допомоги, запис на прийом та звернення до посадовця тощо. А також це можуть бути більш складні звернення наприклад, реєстрація фізичної особи-підприємця, юридичної особи та внесення змін, видача паспорту прив’язки, надання містобудівних умов, видача будівельного паспорту та багато інших.

Але такі звернення забирають багато часу, адже черги та графік прийому посадовців не завжди зручний для громадян.  Але можна зробити все набагато простіше-через інтернет, як це практикується в інших державах. На допомогу цьому був створений портал  www. iGov.org.ua.

Що таке портал iGov.org.ua? Це абсолютно безкоштовний сервіс , на якому громадяни можуть замовляти усі державні послуги, не витрачаючи  часу та нервів.

Для цього необхідно бути зареєстрованим в банківській системі, або мати ЕЦП (електронний цифровий підпис, який можна зареєструвати в будь-якому банку) та мати вихід в інтернет.  Як це працює? Ви заходите на сторінку порталу, обираєте послугу, банк підтверджує Вашу особу, Ви заповнюєте форму (сплачуєте податки, якщо це передбачається державою) та чекаєте на відповідь посадовця.

Таким чином портал iGov економить Ваш час та нерви, роблячи роботу посадовця абсолютно прозорою та чесною.

Послуги порталу поширюються з кожним днем, та вже зовсім скоро охоплять всю Україну. Звертайтесь та користуйтесь безкоштовним сервісом!Автор: Прес-служба Кобеляцької РДА
Поділитися:
8 серпня 2017 | Категорія: Юридична консультація

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації