Наскільки все було законним?
«Якщо ми зробили помилку, то суд нас підправить», - так перед початком голосування про зняття з реєстрації заявив секретар міської виборчої комісії Микола Ковган.
Результат голосування в принципі передбачуваний - у міськвиборчкомі більше прихильників Партії Регіонів, ніж шанувальників БЮТ.
Тож остаточне голосування: 8 -«за», 5 «проти» ще 2 - «утримались».
П'ятигодинні дебати почалися вже з традиційного розгляду чергової порції скарг учасників виборчого процесу.
Цього разу проти кандидата в мери Олега Бабаєва виступив кандидат в мери Леонід Куліченко…
Отже комісія розглянула дві скарги, а для цього довелося також передивитися рекламні сюжети кременчуцької телекомпанії "Візит".
Міськвиборчком встановив, що за першою скаргою, народний депутат і кандидат на посаду міського голови Олег Бабаєв справді провів свій мітинг без попередження міської виборчої комісії.
За другим фактом - кандидат у мери оплатив частину реклами не зі свого передвиборчого фонду, але за все сплатила міська організація БЮТ.
Протилежне твердження з цього приводу від представників народного депутата - повернення до старої скарги, яка вже розглядалася і рішення міськвиборчкому по якій скасовано Харківським апеляційним адміністративним судом є протизаконним, а щодо оплати реклами кандидата на посаду міського голови, то закон не забороняє оплату його агітації з партійних фондів...
Далі все відбуватиметься за звичною схемою.
Спочатку юристи Олега Бабаєва поїдуть до обласного Адміністративного суду. Якщо там програють, то звернуться у Харків до вищої судової інстанції.