Вхід | Реєстрація

«Народу владу – Бутенкам громаду»

«Народу владу – Бутенкам громаду»

«Народу владу – Бутенкам громаду» – із такими гаслами жителі Бутенківської ОТГ у четвер вранці перекрили трасу Н-31.

Схоже, що перекриття доріг стало за останні роки єдиним дієвим способом комунікації громадян із представниками влади.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
21 травня 2020, 15:03 | Кобеляки | Суспільство


1. Fuks / 21 травня 2020, 15:10
І шо вирішили? Та й люду щось мало вийшло на перекриття.Мабуть не цікава їм таки громада...
2. Swetka 48 / 21 травня 2020, 15:41
Як і минулого разу вийшли бюджетники. Навіть плакати ті самі. Як у театрі реквізит.
3. Ltava / 21 травня 2020, 16:32


Змінено 27.05.2020, 05:47
4. Selena2017 / 21 травня 2020, 21:41
3.Ltava
«звичка перекривати трасу,»


Мабуть, ця звичка грунтується на прихованому бажанні, щоб проблему вирішив хтось рішучіший , сміливіший . В даному випадку водії , які сном-духом не в темі . А взяти власними умами обрану і посаджену на трон свою ж владу в таку облогу , щоб вона або тікала безбач або вирішувала все як слід, не хочеться. Чи боязно. Ще Параджанов визначав : хуторянство і боягузтво. Коли тільки позбудемося цього?....
5. Ltava / 22 травня 2020, 05:52


Змінено 27.05.2020, 05:45
6. Fuks / 22 травня 2020, 07:38
Гра вже зроблена.Дякуючи вміню Павла Олександровича Гунжеля який створив Білицьку громаду Бутенки йдуть туди.А місцеві керівники і депутати тішились бюджетом і деребаном його,а час не чекав.От і отримали.Дожени та пхни.
7. Bytenki2019 / 24 травня 2020, 01:14
Демченко неадекват елi балака,алкаш бивший валявся в канавах обосцаний,обосраный ,а теперь такий борець за правду фу дивитись противно.
8. Bytenki2019 / 24 травня 2020, 01:17
Журавль тоже согнав весь пед коллектив ,по приказу отказать не можна ,Ти шо зразу враг його,матючя пре ,деловой , ,пика противна,ходе як качур делок, а ума 0.уроки не виклада сам,на баяне грать толком не може .позор .
9. Swetka 48 / 24 травня 2020, 09:52
Гроші все правлять. Демченку дали гостинця і на фото виставили. Відробляй. у школі теж саме.
10. orakul / 24 травня 2020, 12:10
Біда з цими українцями. Скільки вже разів пояснював, що не гроші правлять, а правлять ті, хто ці гроші печата, або ті, в кого їх багато. Але в кінцевому рахунку правлять ті, хто їх печата. Ще в 18-му столітті засновник банкірської династії Майер Ротшильд сказав: «Дайте мне управлять деньгами страны, и мне нет дела, кто будет устанавливать там законы». А пришелепки чубляться із-за якихось громад апелюючи до якихось законів. Ну все ж ясно сказано. Як ще ясніше сказати? Селена канешно буде заперечувати, мовляв, то давно сказано, і не в нас, і ми суверенні.... Афігеть. Та підіть до Ощадбанку і прочитайте написане великими буквами "Мій банк - моя країна". Ну як ще ясніше написати? Може Селена дума, що то її банк і її країна? Ну так хай собі дума, вони із Славком багато чого думають.