Вхід | Реєстрація

Нарешті легітимні

Нарешті легітимні

У понеділок 14 грудня депутати зібралися в міській раді, аби нарешті проголосувати за зміни в регламенті роботи і закрити першу сесію.

Нагадаємо, що минулий четвер міські обранці не змогли розглянути це питання, оскільки голова громади Олександр Копелець запропонував додати до порядку денного ряд інших. Хоча на погоджувальній раді, що проходила днем раніше, присутні домовилися винести на голосування лише зміни до регламенту. Копелець закрив пленарне засідання, а депутатам пообіцяв покликати собі на допомогу представників обласної ради.

Читайте більше у Тижневику ЕХО, №51(901)



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
14 грудня 2020, 15:47 | Кобеляки | Політика


1. ZLUKA / 14 грудня 2020, 19:32


Змінено 08.01.2021, 14:20
2. Dormidont / 14 грудня 2020, 19:54
Вони всі- СИЛА ! Молодці ,що згуртувалися ! Поодинці їх С.С як тузік тряпку, вони думаю це розуміють
3. Ltava / 14 грудня 2020, 20:04
1.ZLUKA
« Зря він зняв свою кандидатуру ! »


А він не балотувався)))
4. IgorSergeevich / 14 грудня 2020, 20:38
Ось і кабздець телепню(((( .
5. Fuks / 15 грудня 2020, 06:56
Мабуть таки правда.Не буде співпраці депутатів з мером,нажапь втрачатиме громада.Саничу потрібно або погоджуватися з рішеннями депутатів,або йти у відставку..іншого не дано.
6. Serg73 / 15 грудня 2020, 08:14
2.Dormidont
«! Поодинці їх С.С як тузік тряпку»

А так вони його як тузік тряпку,молодці!!!
7. Ltava / 15 грудня 2020, 09:13
5.Fuks
«Не буде співпраці депутатів з мером,нажапь втрачатиме громада»


Буде як Лукашенко триматися за місце до останнього жертвуючи інтересами громади , а дострокові вибори навряд чи ,оберуть секретаря для оперативної роботи ради і до перших склочних розборок будуть «керувати» . А все це результат безмозкого голосування на виборах ((
8. Selena2017 / 15 грудня 2020, 09:33
7.Ltava
«А все це результат безмозкого голосування на виборах ((»

Кому , як не Вам , Лтаво, бачити й знати , що інститут виборів давно сконав : у шахраюванні, фальшуванні , відвертому маніпулюванні результатами волевиявлення виборців , продажності «сильних» і слабких. Про таке явище можна сказати словами Фаїни Раневської , яка в кінці свого земного шляху видала черговий шедевр : " Когда умру, напишите на надгробии : умерла от отвращения".

Змінено 15.12.2020, 17:31
9. Ltava / 15 грудня 2020, 10:46
8.Selena2017
« " Когда умру, напишите на надгробии : умерла от отвращения".»


Дякую , не знав хоча люблю Ранневську)))

Це окрема історія про законодавство і вибори але ,за ради об"єктивності,закони пишуть не іноземці і махлюють не інопланетяни))) Ми самі співучасники цього розвалу інститутів влади))) І «мер» і "депутати " та і їхні "прихильники наші знайомі , друзі чи односельці)))
2.Dormidont
«Вони всі- СИЛА ! Молодці ,що згуртувалися ! Поодинці їх С.С як тузік тряпку, вони думаю це розуміють»


Як вам такий стиль)))) А радість не зрозуміла від чого)))

6.Serg73
«А так вони його як тузік тряпку,молодці!!!»


Це обговорення проблем новостворенної громади )))))))
10. Selena2017 / 15 грудня 2020, 17:34
9.Ltava
«Ранневську)))»

Лтаво, вибачте , не помітила помилки у прізвищі , шкодую. У себе вже виправила .
11. Fed654Frumos / 15 грудня 2020, 19:38
Як можна цитувати Ф.Раневську,вона ж тричі лауреат Сталінської Премії.КАТА Українського наріду премія!!!Ви що,шановні?!Не комільфо...

Змінено 15.12.2020, 19:48
12. TaranenkoSergiy / 15 грудня 2020, 20:16
Федя 654 Фалос, Ви хоч знаєте, що таке комільфо? Раневська переживе віки! А Ви як були кляузником,так їм і помрете. Такі як Ви тільки й можуть, що під псевдонімом вищати. Спочатку зробіть подібне,а потім критикуйте великих людей.
13. TaranenkoSergiy / 15 грудня 2020, 20:20
Є такі люди, до яких хочеться підійти та поцікавитися, чи важко без мізків жити.
Ф.Раневська
14. TaranenkoSergiy / 15 грудня 2020, 20:22
Жити треба так, щоб тебе пам’ятали і сволоти. Ф.Раневська
15. Fed654Frumos / 15 грудня 2020, 20:30
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Я критикував Селену,а не Раневську,а вона аж ніяк не велика.А в тебе серожа,як нема мозгів,то пішов на хуй!Fed654Frumos

Змінено 15.12.2020, 20:34
16. TaranenkoSergiy / 15 грудня 2020, 20:43
Федя 654 Фалос, Ви мене не здивували. Все прогнозовано. Ображатися на Вас - себе не поважати.
17. Fed654Frumos / 15 грудня 2020, 20:50
Ображайся,якщо хочеш,скажу більше,можеш не поважати себе,це твоє право.Я тобі все сказав.

Змінено 15.12.2020, 20:56