У спеку псуються навіть ліки

Коли настає спека, від неї швидко псуються не тільки продукти, а й ліки. Та до домашньої аптечки руки доходять в останню чергу. А дарма, бо навіть звичайні ліки від головного болю чи підвищеного тиску можуть просто втратити свої властивості і не подіяти, як ми на те сподіваємося.

У першу чергу підвищена температура повітря впливає на гормональні препарати, антибіотики та ті, що виготовлені на основі бактеріальних культур.

Зазвичай, більшість препаратів можна тримати при кімнатній температурі до 25 градусів. Але коли температура вища за 25, то й аптечка повинна “переселитися” в більш прохолодне місце. Наприклад, у холодильник. Але перед цим передивіться її уважно — ампули з осадом чи ліки, що змінили свій колір або консистенцію, викидайте безжально, адже здоров’я дорожче!

Уважними будьте і коли купуєте ліки в аптеці, бо не всі медзаклади мають змогу забезпечити температурний режим у спеку. Якщо в аптеці жарко, як у пеклі, а ліки стоять просто на вітрині, — не купуйте їх. Краще зверніться в іншу. Уважно дивіться на умови зберігання, що пишуть на упаковці. Не купуйте ліки, що вам дістали просто з прилавку, якщо їх можна зберігати при температурі не вище 15 градусів.

5 серпня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації