- IgorSergeevich
10 грудня, 21:15
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
У спеку псуються навіть ліки
Коли настає спека, від неї швидко псуються не тільки продукти, а й ліки. Та до домашньої аптечки руки доходять в останню чергу. А дарма, бо навіть звичайні ліки від головного болю чи підвищеного тиску можуть просто втратити свої властивості і не подіяти, як ми на те сподіваємося.
У першу чергу підвищена температура повітря впливає на гормональні препарати, антибіотики та ті, що виготовлені на основі бактеріальних культур.
Зазвичай, більшість препаратів можна тримати при кімнатній температурі до 25 градусів. Але коли температура вища за 25, то й аптечка повинна “переселитися” в більш прохолодне місце. Наприклад, у холодильник. Але перед цим передивіться її уважно — ампули з осадом чи ліки, що змінили свій колір або консистенцію, викидайте безжально, адже здоров’я дорожче!
Уважними будьте і коли купуєте ліки в аптеці, бо не всі медзаклади мають змогу забезпечити температурний режим у спеку. Якщо в аптеці жарко, як у пеклі, а ліки стоять просто на вітрині, — не купуйте їх. Краще зверніться в іншу. Уважно дивіться на умови зберігання, що пишуть на упаковці. Не купуйте ліки, що вам дістали просто з прилавку, якщо їх можна зберігати при температурі не вище 15 градусів.