Вхід | Реєстрація

Тепловий удар

Тепловий удар виникає внаслідок тривалого перебування як на сонці, так і під час перебування в умовах високої температури.

Коли змінюються зовнішні умови (підвищується температура), у організмі включаються компенсаторні функції, внаслідок чого різко підвищується температура тіла.

Ознаки теплового удару: відчуття сонливості і слабкості, підвищення температури, пришвидшене серцебиття, почервоніння шкіри, пульсуючий головний біль, відсутність потовиділення, нудота і блювання.

Допомога при тепловому ударі:

  • Перемістіть постраждалого в прохолодне приміщення, звільніть його від одягу (розстебніть тугий комір, ремінь, зніміть взуття).
  • Щоб допомогти потерпілому впоратися з перегрівом необхідно завернути його в тканину, змочену холодною водою, до чола і долонь прикласти лід.
  • Відновити баланс рідини, дати потерпілому солодкий чай з лимоном.
  • Обов’язково зверніться до лікаря, бо саме лікар зможе встановити,  чи дала надана допомога результати, чи організм все ж не справляється з гіпертермією.
23 червня 2020 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації