Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1211
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
4.Bazilo
«Тому таке сміття,як ти та тобі подібні і процвітає та воняє скрізь - оц як раньше харашо було,та й усе,бо щось путнє зробити тями не має,тільки нити та воняти.»

Ти,уйобок,ти рот прикрий,бо 80 доларів на лікування не вистачить.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Та в тім то й проблема,що такі як ти та тобі подібні тільки сидять і ждуть,щоб за них хтось усе порішав і зробив.А сами тільки скиглити можуть - ой як же все погано січас,от раньше було...
Так як було раньше уже не буде.Мені тоже при янику жилося набагато краще,в мене пенсія була 250 долярів,а тепер тільки 80 доларів.Я тоже не скакав на майдані,та це не означає що тепер треба тільки в тряпочку плакатись і нити по форумах та інших писульках,який я тепер нещасний,обижений.Можливо і треба-б трохи вийти на площі,на дороги,де багато їздять вельмож різних з плакатами та запитаннями до влади,звернути увагу телебачення,журналістів,щоб і європартнери побачили,що не все так гарно,як їм власть імущі втирають,в жителів України.Щоб у них в жопі трохи закрутило,щоб спати стало не дуже спокійно.Тоді можливо щось і поміняється.А так мовчки сидіти,хвастатись тільки перед усіма - А я ж не майданив,отакий я молодець,це все вони кляті намайданили,а я хороший - то ніхрена і не буде.
Поки у Верховній Зраді сидітимуть всякі бивші ригіонали та комуняки,то все так і буде,бо вони все зроблять,щоб було тільки хуже,щоб повернути собі билую власть.І безкарність їхній дій додає їм ще більшого ентузіазму.Так,що якщо хочеш перемен,то піднімай свій зад з дивана і роби якісь перемены,ну а як ні,то і не ний.Не українці-ж напали на кацапів,а кацапи під шумок вирішили відтяпати у українців землю.Якби не війна,то все було-б набагато інакше.Війна віттягує дуже багато сил і єнергії в справжніх патріотів.Тому таке сміття,як ти та тобі подібні і процвітає та воняє скрізь - оц як раньше харашо було,та й усе,бо щось путнє зробити тями не має,тільки нити та воняти.
Щоб щось змінити і чогось добитися треба добре напрягатися,щось робити,а не сидіти на жопі.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Все правильно, скоро під білі рученьки на вихід пахана! Він падло своїх їсть як таракан в банці, колись мене запідозрив, тепер Зою, та що дає стоя)))). Хто наступна, мабуть Юля маж салом лижі,ти заговор всесвітній проти пахана затіяла))) Був на днях в прокуратурі на допиті як свідок, нічого хорошого там пахану не світить!!
пашку закатать
2.Bazilo
« вони тепер успішно косять бабло в свої офшорики і деруть з нас три шкури,прикриваючись то мвф,то ще якоюсь лабудою.»

Так вперед на майдан,знімайте цю владу,яку скакаючи привели до влади.Я там не був,мені при Янеку жилося в сто разів краще.І не тільки мені,вийди на вулицю і запитай людей.До речі,кілька днів тому по телеканалу «Zik» провели опитування,хто з п"яти президентів,які очолювали країну був кращим,так Янукович набрав 65 відсотків.І це на каналі який аж ніяк не назвеш "прокремлівським".
1.Beri Mor
«Захотілося братніх обіймів європейських партнерів?»

А ти хочеш «братних» кацапських обіймів?Не в європейських партнерах проблема,а в українській владі,вірніше Верховній Зраді,де сидять ворюги,хапуги і бандити,яких ми: ти,я і весь остальний "єлекторат",вибрали в ту Зраду,де вони тепер успішно косять бабло в свої офшорики і деруть з нас три шкури,прикриваючись то мвф,то ще якоюсь лабудою.Та головна у них задача - накосить,поки при владі,побольше бабла в свої "закрома",а потом все похер - бо ніхто ні за що не відповідатиме.Безкарність - от і творять чудеса.
А чудесв ці будуть доти,поки під боком буде такий "братний народ",звідки і йдуть всі "прімєри для подражанія".
Шукай врагів народа тут,дома,а не десь.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Захотілося братніх обіймів європейських партнерів?Будь-ласка...Підождіть,ще й землю вагонами в Німеччину вивозитимуть,як в 41-му.Найшли,блядь братів.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Всі вони є нелегальними.Просто місцевим чинушам лали трошки грошенят і вперьод.Та от Паші Гунжелю не дали.А дарма,треба було і йому підкинути.Тепер через шум,гам і тарарам,піднятий Пашкою-какашкою,все захрясло,карьєри стоять,нічого не насипають,не будують,бо нема дозвільних документів на видобуток тих копалин.Кому від цього харашо,я не знаю,кому-плохо,то мабудь дохера кому.Саме цікаво те,що таке грандіозне будівництво на державному,так-сказать,контролі розпочали напівлегально-напівзаконно.Ну як всігда все через жопу.
я дюблю рыбалку, но карпа еще не ловил, теперь попробую
А як це "напівлегальні"? Тобто один і той же кар"єр наполовину легальний, а наполовину нелегальний? Дурня якась.
"всі кар’єри на території району є напівлегальними"Читаєш і розумієш -автор не журналіст,а журнащлюшка.
2.Vlada82
«Моя знайома розказувала, шо нехворощани вийшли дружно, були згуртовані надією добитися свого. Тепер нібито в Нехворощі вже почали робити дорогу. Важко в це віриться, бо наші чиновники дуже інертні. Може хто знає подробиці, то напишіть, все-таки цікаво довідатись, які результати дав цей протест.»

Так-так,дуже,ну,дуже цікаво.До речі,почім зараз попкорн?

Змінено 11.08.2018, 21:22
Моя знайома розказувала, шо нехворощани вийшли дружно, були згуртовані надією добитися свого. Тепер нібито в Нехворощі вже почали робити дорогу. Важко в це віриться, бо наші чиновники дуже інертні. Може хто знає подробиці, то напишіть, все-таки цікаво довідатись, які результати дав цей протест.
Beri Mor 11 серпня, 16:05 На тему: Таємничий тариф на воду...
3.микола козак
«Тоді виникає питання для чого Ви підписуєте договір ?»

А куди дінешся?Скрізь монополісти,не підпишеш не буде води (газу,електропостачання).
Тоді виникає питання для чого Ви підписуєте договір ?
Beri Mor 10 серпня, 10:21 На тему: Таємничий тариф на воду...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
1.микола козак
«У доголворах , які зараз підписують жителі міста з водоканалом плюс , чітко записано , що по запиту споживача водоканал плюс зобовязується надавати інформацію , що стсується тарифів та якості води.То ж використайте цю можливість отримати необхідну інформацію.»

Так і в Конституції України чітко записано,що лікування в нас безкоштовне,дуже ви використовуєте цю можливість?В обох випадках,нас проігнорують,або й того гірше-пошлють на х.й.
У доголворах , які зараз підписують жителі міста з водоканалом плюс , чітко записано , що по запиту споживача водоканал плюс зобовязується надавати інформацію , що стсується тарифів та якості води.То ж використайте цю можливість отримати необхідну інформацію.
Не натрапыв... соболезную. К слову о евроценнстях. На платнике от Венеции до Триеста 25 км ремонтов, грузовикам - только правый ряд. На всем участке в левом ряду только одна фура. Угадайте, чья? Раньше так ездили только хорваты, их уже "приручили". Укр скакал, невзирая на сигналы. Было стыдно, что мы одной крови
Ребята в районе косят бабло от депозита 52 лямов которых выделили на ремонт дороги. Всех главарей банды администрации Н.С. района нужно брать за шею и ср..ку и давить, давить, давить!!!!!
А, ну вибачте, думав на адекватного натрапив
В Линьяно Саббьядоро +35, никак не могу сморозить, разве только изжарить???? А последовательность - главное качество каждого свидомого - в смысле гордо скачущего в светлое европейское завтра. А в нем, уж точно, нет места артскважинам, на глубинниках которых стоит проклятый филаретовской сектой пятиугольный (это для тех, кто забыл) ЗНАК КАЧЕСТВА
7.KBITKA
«Вибачте, Ви взагалі що собі думаєте?»

Невже це така велика проблема?
Я якось прочитавши автоматично подумав про побої. Хоча чисто з граматичної точки зору, то справді помилка.

Хоча тяжкі крадіжки мабуть бувають... У мене нещодавно на дачі ледь не сперли ківш із трактора (ще від діда залишився, валяється собі у дворі, не придумаю що з ним робити). Бачу совали по двору, але потягти так і не змогли - тяжкий дуже :)
7.KBITKA
«. KBITKA / сьогодні, 12:25»


Та тут просто механічна помилка, пропущено слово - пошкодження. Навіщо вже так емоційно? Журналістська праця - не мед, виснажує.
Скажіть будь ласка, І.Філоненко, Ви впевнені, що заголовок статті "тяжкі тілесні та дрібні крадіжки" написали, перебуваючи у повному здоров’ї?
Невже насправді існують ТЯЖКІ КРАДІЖКИ? Чи може бувають ТІЛЕСНІ КРАДІЖКИ?

Вибачте, Ви взагалі що собі думаєте?
4.Чудо Юдо
«Шановний, ну Ви ж херню морозите і самі прекрасно розумієте це»

Ну чому ж ерню? Він розсужда цілком логічно. Свідомі не повинні пити воду із совкової свердловини, бо це ганьба і зрада.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1211

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації