Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1192
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
86.земеля
« ибо неизвестно в какую сторону повернется ситуация. »

Та ясно це,як божий день.Націоналісти облишили вишукувати сепаратистів і вже перекинулися на циганів,і пиз.дять (від бєздєлья) їх на Лисій горі(Вова П.,чуєш, це х.уйовий дзвіночок для тебе,свої ж пиз.дитимуть:)),атошники один з поперед одного вишукують причини щоб здати назад Петру Олексійовичу його відзнаки,тіпа "я не я і хата не моя ",та навіть за вислів "Слава Героям" пизди відгребти можна не тільки десь в Маріуполі,а навіть в Кобеляках.Прецеденти вже були.Так що тут до гадалки ходити не треба.
84.Beri Mor
«Можливо,але вже дуже він схожий на чийсь проект»


Полностью согласен. Плюс ко всему надо показать с помощью единственного канала что у нас демократия. Я еще заметил что в преддверии выборов многие изменили тактику славить нынешнее руководство и майдан, ибо неизвестно в какую сторону повернется ситуация. Особенно это заметно по националистам и в частности по Паршивлюку. Хотя такие присасываются к любой власти. А гроши еще никто не отменял, та и за граты не хотят за свои преступления.
84.Beri Mor
«Як сказав би Адекватник-БОГОобрані.»

Та то не я сказав, то так у Біблії вони самі собі написали.
84.Beri Mor
« получуркою Мураєвим та націоналістом Коцабою»

Не знаю, хто такий Мураєв, хоч і намагався розгадати його феномен. Було очевидно, що пацан чеще складно і правду і йоо ніхто не чіпає. Неясним було те, що якщо він такий щирий українець, то що його повязує з Рабиновичем. Зовсім випадково сказав мені один прихильник Мураєва, що пан Мураєв одружений на племінниці Рабиновича. Цю інфу він почув від самих промоутерів Мураєва у відповідь на запитання: що їх обєднує? За достовірність не ручаюся, але цей факт багато чого прояснює. А Коцаба точно проект. Горбатого могила виправить. Так що риболов марно на нього сподівається. Десь попадалась інфа про Коцабу і Монтьян, але загубилась а суть забув. Хтось їх «веде» із Європи, вони разом їздять і виступають в Європарламенті. Але зараз вже і Європа заплуталась, так що бог зна, що буде далі.
83.rybolov
«але націоналіст Коцаба потроху одужує.»

Можливо,але вже дуже він схожий на чийсь проект,бо колись за два-три висловлювання загримів на нари,а зараз на каналі NewsOne таке «чеше» про владу та війну (хоча й правду),що вже наговорив на три розстріли,а ніхто його не чіпає.Дивно...А ще більше дивно,що цей канал єдиний,якому дозволяється нести таку крамолу цілодобово.Он «Інтеру» за "Іронію долі,або з легким паром" сепаратизм пришили,та ледве ліцензію не відібрали,а ці обрані чи що?Хоча за етнічною ознакою все те кубло на тому каналі і є обрані.Як сказав би Адекватник-БОГОобрані.Хоча я і не прихильник конспірології,але це наводить на думку,що влада готує собі комфортну для себе заміну зі своїх же соплемінників.А для правдоподобія розбавила ту жидву получуркою Мураєвим та націоналістом Коцабою.І народ "хаває",аж за вухами лящить.Сумно...
58.Ольга Волоська
«Саме тут конкретно не про призовників, а про контрактників.»

Доводжу до вашого відому,що Руслан Коцаба далеко не призовного віку і виступав саме проти насильної мобілізації.Це саме ваш приклад.До майдану він був директором музею Степана Бандери і був одним із яскравих агітаторів майдану і активним учасником.Потім,як незалежний журналіст, потрапив в зону АТО і став вести правдиві репортажі з місця подій.Таке не сподобалось владі.Він говорив правду,бо не був пов"язаний кровью,як головні учасники та організатори тих подій.До речі дуже цікаве його інтервью Посилання на www.youtube.com Український націоналізм.як і всі інші націоналізми, це людська хвороба,яка дуже важко лікується ,але націоналіст Коцаба потроху одужує.
kasandra сьогодні, 12:23 На тему: Як та жабка...
2.Ольга Волоська
«Та воно то так. Тільки трішечки не так. Бо оті "жабки", що політики, часто-густо не сметану збивають, а на голову іншим «жабкам» вистрибують.»

Це ж треба, й тут все перекрутили. Притча порівнює жабок із народом а не з політиками, ну це ж треба зуміти так перекрутити і саму притчу і статтю. Політики в глечик не лізуть, вони ждуть поки їм свідомі жабки зроблять сметану. Насправді автор запустив цю притчу не випадково, або йому її навмисне підсунув знайомий, бо притча закликає свідомих зробити сметану для політиків. Коли жаба тупоголова і коли вже її вкинули у глечик і вона відразу з нього не вилізла, то їй там і хана. Є інша притча про жабок, навіть не притча, а науковий експеримент. Коли жабу кидають у глек з кипятком, то вона із нього, у більшості випадків, вистрибує. А коли жабу кидають у глек із теплою водичкою, а потім починають ій розповідати по усіх телеящиках, що ця тепла водичка набрана на березі пляжів Ніцци і вона буде ще теплішою, її будуть поступово підігрівати. І якщо жаба буде себе смирно вести, то їй згодом дадуть безвіз і замість глека вона опиниться на середземноморському узбережжі Фанції чи Італії, вона нарешті зможе вільно їздити по ресторанах гейропи і пити там каву. І якщо свідома безмозгла жаба буде сидячі у глекові смирно і уважно дивитися телевізор, то вона там таки звариться і таки попаде у ресторани Ніцци ... у вигляді жабячих лапок. СУГС.
80.земеля
«Дай бог что бы я ошибался.»

Дай бог чтобы ошибался, но к сожалений ты прав.
42.ЛУНА
«Это не правда!Мой муж большую половину жизни прожил в Снежном,Там живет его сестра.Как я могу считать родных мне людей "не людьми".Глупо...Вас конечно удивит,но они за целостную и независимую Украину.»

А че это должно меня удивлять. Значит они нормальные люди. Все нормальные люди за целостную Украину. Это только свидомые не за целостную Украину. Они ее развалили, они и есть сепары и враги Украины и народа Украины. Такими же сепарами они были и во Вторую мировую войну. Все вменяемые люди кричали еще до майдана, что майдан развалит Украину, так и случилось. И такая была цель его устроителей. Путин сто раз заявлял, что он за единую Украину, такое же решение было принято и в Минске, но власти и упоротым это решение не нравиться и они против Минских соглашений и их не выполняют. Так и кто сепар? Ну это же очевидно. Свидомые хотят навязать свое уродливое порочное мировоззрение всему народу Украины. Так этого не будет. Устроители майдана это прекрасно понимают и прекрасно используют в целях разделения и дерибана страны.
78.Beri Mor
« ще хтось сумнівається»


Это затишье перед бурей. В итоге все закончится диктатурой, какой ? неизвестно. Но в любом случае будет трагедия. И что самое опасное, так это негативная роль женщин. Да да женщин. Об этом подтверждает современная история ( Чили, Фонклендские острова, Румыния, Германия, наша Тимошенко, Англия и др.) Чего далеко ходить. Возьмите сайт Эхо ( Селена, Самохина, Волоська и др.) Две из них бывшие педагоги. И это страшно. Ярые националистки экстремистского толку. Мне часто бабушка говорила, что во время окупации в Кобеляках больше всего боялись переводчицу в гестапо, то же бывшую сельскую учительницу. И это не теория и не чьи-то цитаты а истинные факты. И как не странно на местном уровне и на районном то же повсеместно в основном руководят женщины. Я уже не говорю какую роль они играют будучи женами мужчин-руководителей. Дай бог что бы я ошибался.
78.Beri Mor
«Після коментарів під даною статтею ще хтось сумнівається,що в Україні відбувається громадянська війна?»

Таки так. Але свідомі сумніваються, ба, навіть упорото заперечують.
Після коментарів під даною статтею ще хтось сумнівається,що в Україні відбувається громадянська війна?
74.Ольга Волоська
«І колись прийдуть.»

Поспішайте, бо мало часу залишилось. Ваші хазяї вас кинули і вже дуже скоро прийдуть за вбицями тих, що по ссилкам Гнатовича у коменті №26. Ви дуркуєте і не помічаєте тих вбитих, але помічати прийдеться і суд буде міжнародний і під вироком підпищуться і США. Ви, маючи три чи чотири вищі освіти, навіть не можете осилити курс світової історії. Осилили, то побачили б що таке вже було. Банкіри США організували Другу світову війну а потім судили кого? Та судили ж виконавців - німців і їх пособників і поліцаїв а самих банкірів ніхто й не згадував. Сталіна там не судили, тому що він, так як і Путін не встрявав до останнього і не піддавався на провокації. І судили тоді і судитимуть зараз не Росія а ваші друзі американці і ваші друзі англічани. Вони вийдуть сухими із води і це буде вже дуже скоро. Ухаха. Тож поспішайте зводити рахунки за сказане чи написане слово яке вам не сподобалось, більше ви ні на що не здатні. Гейропа, блін.
38.ЛУНА
«польется хазарско-масонская теория.»

Филон статью написал "Ау масони", но тупорилым мозгам не под силу это обсуждать и все молчат. Потому и я эту тему не поднимаю, так как не с кем тему обсуждать. Хотя раз уж вы зацепили этот вопрос, то скажу, что в ЕХО перед самым майданом была статья о том, что в Кобеляки приезжал и инспекторской проверкой Ротари клуба бАльшой польский начальник. Там у них вышестоящая инстанция. (так было написано в той статье) Приехал он сюда из Днепропетровска, там у них самая крупная в Европе синагога. Этот инспектор по видимому и привез инструкции членам клуба, как действовать в период майдана. Согласно инструкций Таранушич и не сопротивлялся, не сопротивлялся и Удовиченко. Это называется надгосударственным управлением в существование которого не верит даже Филон, а что уже тогда говорить о майданутых.
38.ЛУНА
«Нелли Штепа!!!А почему же Нелли,а не Неля?»

А пАтаму, что там написано в кавычках, т.е это цитата и вопросы надо задавать автору, Гордону или кому там уже не помню. Не надо цепляться к мелочам и отвлекать от сути.
63.SashaSamokhina
«Розумію, важко, але треба із своєї свідомості викорінювати оце "брати". Ці»

Це в вашій збоченій свідоммості треба щось вкорінявати чи викорінювати. Адекватні і мало мальськи освічені люди розуміють, що всі ми один народ. Але ви зуміли вбити свідомим у «свідомість» спочатку тезу, що ми брати, а потям - що не брати. Та ви зуміли переконали навіть рідних братів в тім, що вони не брати, бо виявилися по різні сторони барикад. Капець.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
71.kasandra
«мені не зовсім зрозумілий такий героїзм. »

Ти, падло, в усі часи в кущах сиділо. Але знай: тебе дуже гарно знають. І колись прийдуть. Друзі тих, хто на мінах підірвався. От тоді й побачимо, хто "херой".
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
71.kasandra
« А підривались херої переважно на своїх мінах.»

Це ти, падло, про Серьожу Іванова з Нових Санжар. Чи про Антона Дзеріна з Свічкаревого?! Тварь безрога, як вас земля носить. З таким мізками. Ходить тут, жере, в туалеті гадить. І просто псує повітря.

Змінено 23.04.2018, 09:06
58.Ольга Волоська
«То де війна? В запалених мізках правителів?! »

Пані Оля ано поснувшись видає перли. Таки да, де війна? Відповідь: в запалених мізках свідомих, які вбивають не лише інших українців а і мирних і ні в чому не винних дітей і стариків. А мізки правителей - вони не запалені, вони працюють раціонально і логічно.
58.Ольга Волоська
«Хтось же їх мінував, ті поля?»

Логічно, хтось дійсно мінував. Так ми дійдемо і до логіки в аналізі інших подій. Так от мінували поля і "сєпари", і ВСУ, і "третя сила" в за лежності від ситуації. А підривались херої переважно на своїх мінах. Чесно кажучи мені не зовсім зрозумілий такий героїзм. Я звик до того, що героєм стають після геройськго вчинку.
66.kasandra
«66. kasandra / сьогодні, 08:31 Вставити цитату
49.Гнатович
«Так что там, Оля, в характеристике было-то, а? »»

Що помітила - оці два персонажі з"являються як близнюки. Два в одному, а назва одна - троль. Не даром вас таки блокують.
57.rybolov
«Будьте обережні з закликами ігнорування призиву в У/А.Бо можете повторити долю Руслана Кацаби,який відсидів »

Да де ж тут є такі заклики. Тут суцільні заклики йти і вбивати. Навіть у мене не було таких закликів. Я писав про незаконституційне використання ЗСУ в якійсь АТО. Куратори проекту штовхнули Верховну раду на визнання РФ агресором і свідомі зраділи, не розуміючи того, що по логіці, виходить, що "до того" Россія агрессором де-юре не була, а значить і діяльність свідомих захисників Авдієвки поза законом. Для свідомих мізків воно наче й не має ніякої різниці, але в такий спосіб свідомих заганяють під майбутній трибунал, але як це їм збагнути в своїх каструлях?
58.Ольга Волоська
«Саме тут конкретно не про призовників, а про контрактників. Це різні речі.»

Диво дивне. Як не про призовників? В статті йдеться саме про призовників і риболов писав про призовників.
50.Ольга Волоська
«Помітила цю особливість на сайті "однокласники". »

Ну ка, ну ка поподробней. Это какие такие "однокласники"? Это тот самый вражеский сайт, который под запретом в европейской свободолюбивой Украине? Так это же нарушение закона. Капец! Да еще и кем нарушение, свидомыми патриотами. Капец. Таки да, и вы таки агент ФСБ, не только Паршевлюк.
49.Гнатович
«Так что там, Оля, в характеристике было-то, а? »

Дык все что надо то и было. Приспособленчество - главная черта характера так называемых свидомых патриотов. Посилання на www.youtube.com
63.SashaSamokhina
«, важко, але треба із своєї свідомості викорінювати оце "брати".»

Найкраще жити в справжінй незалежності від будь-кого. А справжня передбачає економічну незалежність і політичну як додатково. Це стосується як кожного зокрема, так і держави в цілому. На даний час у нас загострення стосунків з Росією. І ми вже _не брати". Северина Наливайченка четвертували в Польщі. Отже, з ними теж ми "не брати". У моєму рідному В"язівку Лубенського району половина села з прізвищем "Потоцький". Бо правили пани Потоцькі з Вишневецькими. У 1941-1945 рр війна була з фаштистською Германією. ТЕж "не брати". А все від чого? Якщо ти слабий - тебе штовхають і буцають. І так було і буде завжди. Не важливо, хто сусід. Як тільки дав слабину - забили. Став на коліна - забили на смерть. Прикро, що є отакі гнидовичі, готові стати в позу тваринки з клешнями. І продати нас за 30 серебреників. Не думаючи про наслідки. Всім нам - Миру!!!
62.ЛУНА
«с констатацией планов уклонизма надо быть осторожной.»

Які плани? Це звичайна реакція звичайної 49-річної жінки на недолугу владу, яка своїми діями доводить людей до такого стану. І це не тільки в сфері земельних відносин. Це і комуналка, і пенсії, і стан корумпованості. І багато-багато іншого. Немає в мене вже призовного віку чоловіків у сім"ї. Маю на увазі на строкову службу.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1192

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації