Вхід | Реєстрація

Геннадій Попенко косив люцерну на Дослідному полі

Геннадій Попенко косив люцерну на Дослідному полі
Відомий телеведучий «Нового каналу», полтавець Геннадій Попенко розповів «Новинам Полтавщини» про перші зароблені гроші та шлях до шоу-бізнесу. Зараз за плечима у нього чималий досвід — найпопулярніші проекти: «За гроші», «3х4. Найкумедніше домашнє відео», «Погода на «Новому». А перші ролі Геннадія Попенка були у драмгуртку Полтавського ліцею №1. «У нас в ліцеї був драмгурток, де ми грали одну-дві п’єси, — згадує, посміхаючись. — О, так, думаю — актор, треба їхати у Київ виступати. Чудом вступив. Напевно, доля якось так розпорядилася…».
— Коли почали заробляти перші великі гроші?
— Що значить великі? — Критерії різні. Я працюю з десяти років. З чотирнадцяти — у мене вже трудова. Я у батьків не брав гроші взагалі. Мені було якось соромно. Коли зовсім грошей не було, то доводилося. Але почував себе жахливо. Я з десяти років уже на Дослідному полі люцерну косив, складав, валкував. З чотирнадцяти років фарбував лавочки в «Зеленбуді», поросль прибирав.
Їй теж потрібні були гроші. Але вона така — ну щоб його поробити, щоб нічого не робити. Ми якось пройшлися однією вулицею і позбирали поросль. Якоюсь довжелезною — чи Шевченка, чи Фрунзе… Потім нам за цю вулицю віддають зарплатню — і в мене у два рази більша. Вона — що таке, ми ж у двох збирали? А директор сказав, що на її стороні — у два рази гірше, тому у два рази меншу дали зарплатню. Ми з сестрою сміємося і по сей день з цієї ситуації.
З 15‑ти років я працював у будівельній фірмі, яка «побудувала» Котляревському могилу, пам’ятник загиблим козакам, жертвам сталінських репресій. Ми на всіх цих пам’ятниках працювали. Спершу, як чорноробочі — щось носили, місили розчин, а потім, якщо ложити брили і треба було придати їм якусь форму, то мені давали цю роботу.
— За Полтавою сумуєте? Як часто приїжджаєте додому?
— Звичайно. Приїжджаю часто — на скільки це, звичайно, можливо. Останній раз був тижнів два тому. А іноді буває так, що й місяць не приїжджаю, півтора. Намагаюся, щоб, принаймні, раз на місяць виходило.
— Які плани на майбутнє?
— Ну, чесно кажучи, не знаю. Зараз такий дивний час — звільнився взимку зі свого постійного місця роботи. Зараз якийсь такий, як і у країні час — дезорієнтований. Так і я себе дезорієнтовано почуваю: не знаю куди піти, куди податися. З найприємнішого — буде зйомка в одному кінчику. Не буду казати в якому, але має бути дуже не погано. У жовтні-листопаді. Оце найголовніше.

Автор: О.Лазаренко, http://www.regionnews.poltava.ua/


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації