Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1201
kasandra 30 квітня, 19:42 На тему: Чвалаємо в Європу...
15.sashasamokhina
«Наших солдат вбивають з російської зброї, Донецьк і Луганськ захоплювали під керівництвом російських військових,»

Ну це що ж тільки треба мати у черепній коробці, щоб і досі не бачити очевидного? По-перше, так звана російська тобто радянська зброя є у всьому світі і навіть у ЗСУ майже вся зброя російська. По-друге ось міністр оборони каже що російської армії там немає, а свідомі тупо твердять своє і кажуть на біле чорне. Посилання на www.youtube.com
sashasamokhina 30 квітня, 17:53 На тему: Чвалаємо в Європу...
13.земеля
« земеля / сьогодні, 14:59»

Ще один "мишебрат", тільки, на жаль, з цього боку кордону. Наших солдат вбивають з російської зброї, Донецьк і Луганськ захоплювали під керівництвом російських військових, а "воду мутять - націоналісти".
Dana77 30 квітня, 15:51 На тему: Чвалаємо в Європу...
13.земеля
«13. земеля / сьогодні, 14:59»

Браво! Очень умные мысли. Согласна на все 100 %.
земеля 30 квітня, 14:59 На тему: Чвалаємо в Європу...
11.Bazilo
«А ти,я так поняв,любитель "русського міра".»


Я сторонник любого мира, хоть марсианского. Ибо на своей шкуре знаю что такое война. Спроси любого кто был где стреляют и тебе объяснят по простому, по селянски, как ты говоришь. Кому то нужно что-бы между нами и Россией был раздор. И такие как ты через «ящик» поверили что они наши враги. Хотя спроси любого простого жителя, что лично тебе плохого сделала Россия? То что 10 лет после независимости продавала газ за копейки а потом перестала? Или ответь мне на вопрос? Какого черта с западных областей ездили на автобусах, в том числе и в Полтаве и на Донбасе и агитировали за самостийность? А если бы ты поехал во Львов с агитацией? То вряд ли вернулся бы назад. Это ж надо на Донбасе насаждать украинский язык, там куда сьезжались по вербовке со всего союза. И русский там был как межнациональный язык, как у моряков английский. И дети завербованных уже другого и не знают. Это я вижу воочию на своих далеких родственниках. А воду мутят именно националисты.
9.Bazilo
«Якби першим президентом став Чорновіл,якого вбили комуняки,то рівень нашої держави був би на рівні Польші і були-б ми вже в НАТО давно,і ніякої війни б не було,а так комуняки-функціонери захопили владу ізначально і по СССРівському шаблону,тільки по дуже збоченському,зробили нам таке життя,а себе зробили олігархами.Це тобі коротко,по простому,по селянському.
»

Дурістю ти друже маєшся.Комуняк ніколи і не було у владі , були частина жуліків і частина дурнів , які їм служили.От і зараз в депутати поназбирали дурнів , які на сесіях голосують незнаючи за що .В кращому випадку декому з розумніших дурнів можуть кинути кістку.А за Чорновола , то все понти , випадковість розкручують , як вбивство , щоб таким як ти задурманити голову.А Філоненко бачу вперше побачив , що крім Копельця є іще і інші .
Bazilo 30 квітня, 07:24 На тему: Чвалаємо в Європу...
10.земеля
«Чорновил стал жертвой в борьбе за власть. »

Все правильно,тепер маємо те, що маємо(Кравчук).
10.земеля
«Точно в таком же положении находились Беларусь, Казахстан и др. но у них ведь все по другому. »

Абсолютно вірно.Яскравий приклад того,що все залежить від керівництва державою.
10.земеля
«А коммуняки-функционеры они ведь то же наши украинские »

Та наші-ж,звичайно.Просто такі люди звикли нічого не робити,а користуватися всим готовим,паразити одним словом.От і сосут по цей день.А українська народна масса не проявляє щось досить великої активності,щоб лікуватися від паразитизму.От вони й розвиваються,укріплюються.
Повторюсь.Був шанс все поміняти,та скрепнохромосомні не дали,бо пішли війною,аби в нас все було хреново.
Жаліти мене не треба,я встаю рано.Пью кофе і заодно переглядаю улюблені сайти,форуми.Читаю ці срачі,сам десь серну.Бо в основному це срач.Пустозвонство.Щоб щось було,треба працювати.І мозгами,і руками.
А ти,я так поняв,любитель "русського міра".
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
земеля 29 квітня, 13:06 На тему: Чвалаємо в Європу...
9.Bazilo
«Якби першим президентом став Чорновіл,»


Что-бы было знает сам бог. Но Чорновил стал жертвой в борьбе за власть. Он начал отходить от националистического движения и стал бы 100 % конкурентом ярому националисту Ющенко( Это подтверждает его правление). Умные люди говорят причиной всему является горючая смесь шайки воров ( Кучма и его птенцы Лазоренко, Тимошенко и др.) с шайкой националистов, которых просто использовали и используют и теперь. А коммуняки-функционеры они ведь то же наши украинские , а не российские. Точно в таком же положении находились Беларусь, Казахстан и др. но у них ведь все по другому. Так что нечего пинять на зеркало, коль..... крива.
А за ответ спасибо, хотя тебя жалко, наверное всю ночь не спал а думал, т.к. ответ дал в пять часов утра. Быть добру.
Bazilo 29 квітня, 05:31 На тему: Чвалаємо в Європу...
6.земеля
«Базило, если ты такой правильный, то ответь мне несведущему на такой вопрос: к примеру до 12 года кто мешал нашему государству нормально развиваться. Или 20 лет самостийности мы двигались вперед семимильными шагами Только конкретно, без вокруг да около. Если опять "Старший брат" то аргументировано.»

Якби першим президентом став Чорновіл,якого вбили комуняки,то рівень нашої держави був би на рівні Польші і були-б ми вже в НАТО давно,і ніякої війни б не було,а так комуняки-функціонери захопили владу ізначально і по СССРівському шаблону,тільки по дуже збоченському,зробили нам таке життя,а себе зробили олігархами.Це тобі коротко,по простому,по селянському.
всегда хотела начать заниматься
kasandra 28 квітня, 14:44 На тему: Чвалаємо в Європу...
"А тут ще й сільський туризм надумали розвивати. Який туризм, коли практично до будь-якого села немає повністю заасфальтованої дороги! Хто туди поїде? Ну депутати, зрозуміло, на юшку доїдуть, у більшості з них «джипи» є. А виборці?" А виборці тут взагалі ні при чім. Виборці - біомаса, яка буде поступово утилізовуватися. Цей процес давно вже йде і йде з прискоренням. Скоро знову можуть почати ширкомасштабну війну на Донбассі. Зелений туризм"організовують навіть не для депутатів. ЙОго органзівоють для міжнародного туризму. Сюди будуть приїздити туристи з усього світу і їм будуть показувати, як абригени у вшиванках знищили самі себе і свою країну, хоч і мали в користуванні чудову землю і природні ресурси. Про це і Борис Оліник писав:

"І наймуть нас гуманні чужоземці

Водить ослів на ранній променад.

Самі ж зведуть на нашім чорноземі

Новий Багдад.

І якось ми,

стужившись по домівці,

Повернемось, і нам розкаже гід,

Що тут колись

жили, пак, українці...

- А є хоч слід?

- Та от... схолов і слід."
kasandra 28 квітня, 14:33 На тему: Чвалаємо в Європу...
" як пояснити, що районна рада недофінансовує медичні потреби, не виділяє обіцяних коштів на будівництво сільських дитсадків, не знаходить резервів для ремонту доріг і... І водночас «викидає» щорічно мільйони гривень на утримання такої коштовної іграшки як регіональний парк «Нижньоворсклянський». Дуже просто пояснити. Така жидомасоньска вказівка зверху, у що автор звичайно не вірить. За її виконання виконавці отримают можливість подерибанити бюджетні кошти. Але це не головне. Головне - створення на майбутнє таких собі національних парків - резервацій з лошарами в шароварах.
земеля 28 квітня, 14:22 На тему: Чвалаємо в Європу...
Базило, если ты такой правильный, то ответь мне несведущему на такой вопрос: к примеру до 12 года кто мешал нашему государству нормально развиваться. Или 20 лет самостийности мы двигались вперед семимильными шагами Только конкретно, без вокруг да около. Если опять "Старший брат" то аргументировано.
Bazilo 27 квітня, 23:19 На тему: Чвалаємо в Європу...
Люди добрі,що тут не понятного.В Європі грошей з казни менше крадуть а більше вкладають в потрібні речі,а в Україні навпаки,більше крадуть,чим щось путяще роблять.Того і появляються всякі туризми-дуризми,бо можна грошенята відмити.Відповідальності все одно ніякої.Сьогодні я при владі і біля корита,а завтра вже ні - так треба-ж бігом карманчики набивати.І так кругом.Наші керівники обл.та рай. та інших рад перед тим,як щось робити,спочатку думають як і скільки вони можуть отримати відкатів собі в кармани,а потім уже про все інше.Тому і дороги в нас такі і життя таке,практично не міняється.Плюс Порошенко реанімував всю корупцію Януковича і дав їй зелене світло для чинуш.Був шанс усе якось поміняти,та на жаль не склалося."Большой брат" скрепнохромосомний своєю війною все пересрав.І тепер скільки ми будемо чвалати чи плентатись у хвості Європи ніхто не зна.
don 27 квітня, 22:58 На тему: Чвалаємо в Європу...
3.земеля
«если можешь, то плати налоги, хочешь не плати»

і ніхто й не плате, а Європу ждуть млять
3.земеля
«сосешь»

сосут сійчас восновном пенсіонери, бо всі «трудяги» сидят на мінімалці і відрахування з зп в пенсійний мізерні.
так що можеш навіть прицмакувати
147.Чудо Юдо
«Це старий, одинокий дід, який доживає свій вік в самоті на погану пенсію, але освоїв інтернет і тепер використовує його на повну для власної розваги і порятунку від самотності.
Ви тут йому щось доказуєте, а для нього це все - просто спосіб спілкування. Тролінг»

Понятно,старий дід-пердун-совкодрочер,любитель Сраліна і СССР якому нєхрен чого робити,як строчити свої говнописульки і любити "руський мір".
Там,де вони копають поряд було офіційне сільське сміттєзвалище,яке вже заповнене і з допомогою цих же дорожників загорнуте.А новий котлован буде новим сміттєзвалищем,я вважаю що це досить практичне рішення для села,оскільки проблема сміття стоїть досить гостро.
154.Ольга Волоська
«Он Філоненко про картоплю написав... Так і там тема майдану спливла.»

Вам спокійно не сидиться? Я взяв відпустку, бо мене знову забанять. Але якщо ви нахабно брешете, то змушений відповісти. В мене той мій комент збережено і про майдан там я не писав. Я писав про те, що картоплю завіз сюди російський царь і свідомі її їсти не повинні. Я ж добре памятаю як тут в ЕХО писалося про те, як райради приймали рішення про те, щоб не завозити з Росії продукти, або хоча б їх спеціально маркувати, щоб свідомий патріота бачив, що ці продукти купляти не можна бо вони від "агресора". Так що нічого такого незвичного я не писав а адмін взяв і видалив.
153.kasandra
« "логіка зобовязує",»

Логіка підказує, що у вас бур"яни коло хати не прибрані.
152.Чудо Юдо
« в темі про водопровід уже 100 коментів від Касандри і всі про його кухонні кастрюлі, портрет Сталіна, Майдан і євреїв.»

Та да. Он Філоненко про картоплю написав... Так і там тема майдану спливла. З вуст (клавіатури) того ж касандри....
земеля 27 квітня, 13:58 На тему: Чвалаємо в Європу...
2.don
« влучив у яблучко.»


Дон, чертяка. Я думал ты в Польше пивко сосешь. А ты из-за других переживаешь. Ты наверное то же не святой, как и все мы. Наверное то же колгоспни бурячки для тещи крав? У нас сейчас державна анархия: хочешь и если можешь, то плати налоги, хочешь не плати. Кто скромностью и хитростью не страдает тот и на коне. В результате свою злобу друг на дружке выливаем.
don 27 квітня, 13:43 На тему: Чвалаємо в Європу...
1.земеля
«А еще в наших бедах виноваты все только не мы сами»

тут ти діду влучив у яблучко. он воно картошку в лікарню годами всовало по завищеній ціні, на іномарку за 15 штук навсовало, налоги звісно ніякі не платило. інсулін йому також надурняк подавай, мітинги воно збирало, висловлювало протест. все йому хочеться на дурняк, на шарка. і таких як воно більшість - податки не платять, а європейське життя їм подавай.
я на 100 % впевнений, що офіційна з/п у еховців мінімальна, тай то мабуть не усі оформлені, так що справа не в кольорі губної помади для мертвяків
земеля 27 квітня, 13:27 На тему: Чвалаємо в Європу...
С удовольствием прочитал статью Филона. Вроде бы ни о чем и не конкретно, а статья читается. Возник сразу вопрос: как у автора время есть, то про картошку и тут же тебе на противоположную тему. Но добавлю не совсем объяснимое, все помнят как еще в советское время мы восхищались дорогами Прибалтики в отличии от наших. А ведь Украина и к примеру та же Латвия были в равных условиях.Поэтому нас от Европы отличает еще и то, что у нас законы действуют на всех.... кроме избранных. А еще в наших бедах виноваты все только не мы сами: для одних Путин, для других Америка, а для третьих евреи и т.д.
Я дочке в 8 лет папиллому под носом удаляла в Одессе у хирурга высшей категории. Очень переживала, даже анализов никаких не взяли. Врач успокоил, что когда все хорошо он видит сразу и причин для волнений нет. Сказал, что у ребенка иммунитет слабый, вот и новообразования появились. Прописал капли для укрепления иммунитета, чтобы новые бородавки не появлялись. Уже три года прошло и у нас все хорошо.
Сейчас многие именинники заказывают себе подарки, чтобы им не подарили что то ненужное. У меня был случай, когда именинница попросила вернуть меня чайный сервиз в магазин, а подарить ей стоимость сервиза в гривнах.
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1201

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації