Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1207
2.Beri Mor
«Цих творів за сімдесят років наклепали стільки,що долярів не вистачить »

Долярів завжди вистачить. Аби тільки їх хтось брав під процент. Ну а вАще-то ти помиляєшся. Творів то наклепали, але їх херн де знайдеш. Твори Сталіна були вилучені з бібліотек і знищені ще при Микиті, так що не думай що вони валяються в бібліотеках. Зараз будуть знищувать не твори Леніна а, як правильно розсужда Філон, твори Пушкіна, Достоєвського, Гоголя і навіть Шевченка. "Дневник писателя" Достоєвського видавався в повному обсязі усього начебто два рази, один раз при Царю а дургий раз при Сталіну. Все. І херн ти його знайдеш зараз у бібліотеці. В «ПСС» є лише заголовок "Дневник писателя" і парочка оповідань. От і усьо, що положено бидлу знать. Так Достоєвський - це ж загальновизнаний классик міжнародного рівня. Те саме й з Пушкіним по можливості зроблять. Ну вже почали навіть назву казки про попа і Балду міняти, і навіть самого попа заміняють на тіпа пана. Казка про пана і робітника його Балду буде. В казці про царя Салтана міняют і перекручують слова вписуючи туди те, чого Пушкін не писав, наприклад, "крещенный мир". Це афігеть що відбуваєься. Пушкин пише "Перводчики - подтставные лошади просвещения" а «пушкіністи» виправляють і друкують "Перводчики - почтовые лошади просвещения". Ну ти может собі уявити щоб українець чи росіянини став у «пушкіністів» правити Тору чи ще якусб хрень. А у нас вони знавці нашої історії, нашої літератури. Без них нікак. І якщо в Росії вон и чудять не так відкрито, то в нас взагалі на голову сіли і нахабно переписують все і вся і роблять це під радісні воплі свідомих.
Лебідь Катерина Олександрівна. Обіцяла більше не писати коментарів, але мене знову провокують. Так, я завжди вважала Юрія Яковича Лебедина - Людиною з великої букви. Я вдячна йому за все, що він робить для людей. Він правильно підбирає кадри і команда у нього надійна. І таких як Зінченко йому давно треба було позбутися, я з ним працювала і добре його знаю. Колись він писав у газеті романи про «Чисту криницю», а тепер хай пише одні казки. Хай скаже, де подів апаратуру на радіо, яку ми шукали по всій Нехворощі, як дочку влаштував директором радіомовлення. Правильно що Віктор Петрович Сидоренко як депутат ініціював його звільнення, вважаю це справедливим. А «Дану» та «Владу» і всяких інших коментаторів ще раз прошу не провокувати і не зачіпати мене.
Нічого, скоро бандерщина набридне вмім настільки, що радянщину з руками відриватимуть
"Жадность фраера сгубила".
1.Neznayko
«З’явилась інформація, що незабаром твори Леніна та Сталіна , а також весь фонд радянської, комуністичної літератури, західні колекціонери будуть скуповувати за доляри! Бібліот»

Цих творів за сімдесят років наклепали стільки,що долярів не вистачить їх розкупити не тільки в США з їхнім на всю потужність включеним друкарським станком,а й китайських юаней,з їнім фантастичним ВВП.
у нас на вулиці вже рік відстояв і все нормально.

Правда, наприкінці травня, приїхали якісь нехороші «человеки» й насверлили дірок(....
З’явилась інформація, що незабаром твори Леніна та Сталіна , а також весь фонд радянської, комуністичної літератури, західні колекціонери будуть скуповувати за доляри! Бібліотекарі, думайте!
Чудо Юдо 21 червня, 21:28 На тему: Насильство у родині...
4.orakul
«З гей параду приїхав???»

Ага, у Верховній Раді був на екскурсії
Це вони через гей-парад зараз такі розлючені...
Цитата:"Подивіться на свій запис у трудовій книжці. Хто вас брав на роботу, селищна рада?"
Оце реальна позиція громад! Шановні бюджетники, доки існує район доти вам є де заробити на кусень хліба. При децентралізації будете шукати роботу у підприємців, або вирощувати городину на продаж. Нас ведуть в Європу, а де ви там бачили щоб музичні школи утримували громади. Он у Зінгені, навіть в мерії немає чиновника, який відповідає за культуру. Там навіть бюджет громади не утримує дитячого садка. Все в приватних руках. Хочеш мати якусь послугу - плати, плати, плати,.. При цій реформі жаль дітей: вони зараз зайняті, навіть при тому що 98 відсотків випускників музшколи в майбутньому не використовують отриманні знання та навички гри. А при закритті всіх освітніх закладів(звичайно, окрім шкіл)дітлахи всядуться за компи( звичайно, ті у кого вони є), а інші будуть займатися чим заманеться. І думаю, не тим, від чого в майбутньому буде користь «економній» громаді
треба закривати ту музичну школу. там одні акаші та простітутки, чий не інтелігенція. нехай розходяться бринькати по кабаках, толку більше буде.
а три ляма на депозити - то заначка на чорний день для райради. кажуть там уборщиці та водітєля по сім штук получають, рабочі по 15 штук, а Супрун і Василенко по 30 штук у місяць, з такими з/п бабла тоже не хватає
orakul 20 червня, 13:14 На тему: Насильство у родині...
3.Чудо Юдо
«
А тим часом... Маразм міцнішає і міцнішає...»

З гей параду приїхав???
Чудо Юдо 20 червня, 08:43 На тему: Насильство у родині...
2.orakul
«Далі ювенальна юстиція в дії і діток - вилучити. А потім... на органи. СУГС!!!»

А тим часом... Маразм міцнішає і міцнішає...
Відколи це араби стали фаворитами футболу щоб так радуватися за перемогу над ними?
Там один Салах і грав
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Збірна Росії «вдула» арабів з їхнім хвальоним саллахом!Поздоровляю братів-слов"ян з перемогою!
orakul 17 червня, 09:40 На тему: Насильство у родині...
О! Ехо взялося піарити розвал сімей. Все згідно плану і вікон Овертона. Ясно, що незгоди, хочеш чи не хочеш, будуть виникати. Поки наша Маня виносила горшки у борделі, на більше її не візмут, Петро десь у гречку скакнув і пішло поїхало... Далі ювенальна юстиція в дії і діток - вилучити. А потім... на органи. СУГС!!! І що характерно, молодь вже й не думає щось робити з країною. Усі балачки молоді точаться навколо того, де хто батракував, скільки заробив і куди краще поїхати. От вже дійсно Шевченко пророков був:"Розбрелися та й забули волю рятувати....". Ще раз СУГС!!!
Jojoli 16 червня, 16:37 На тему: Насильство у родині...
насильство в семье - это большая проблема...(((
нечего прыгать в незнакомых местах
2.don
«це ВОНА навчила його працювати»

Та ні, це Лебедин зі своєю командою посадив Супруна в це крісло, тепер він за шалені гроші "чимось там підкеровує", а фактично ніяк не керує і не впливає на життя району. Тепер понятно шо за такі гроші Супрун зріднився з регіоналами, шо говорить про продажність багатьох майданівців. Кажись тут якась підлабузниця називала Лебедина людиною з великою букви, хотя він просто людина з великим кошельком і повинен нести моральну відповідальність за подібних паразитів, яких привів до владного корита.
У медиков это называется синдром ныряльщика, очень тяжелый случай. Дон, чертяка, давно тебя не чуты було, лучше расскажы как там в Польше. Как пивко, как зароботки, как к нам относятся и т.д
харашо шо хоть не застряв у муляці
саморобний пристрій це бутилка розрізана пополам?
де можна подивитися що він зберігав
це ВОНА навчила його працювати
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1207

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації