Вхід | Реєстрація

Кінець режиму Януковича! Народне віче у Нових Санжарах

Кінець режиму Януковича! Народне віче у Нових Санжарах

Нові Санжари, 23 лютого 13:00,

площа перед райдердадміністрацією.

Відбудеться народне віче.

Кінець режиму Януковича!

Знищення старої системи!

Побудова нової України!

 



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
22 лютого 2014, 15:16 | Нові Cанжари | Політика


1. Гість / 22 лютого 2014, 16:09
турнули з золотого унітаза ))))))
2. New York / 22 лютого 2014, 20:55
Це новина така чи шо? )))
3. Гість / 22 лютого 2014, 21:01
Новина звичайно ще та!А головне своєчасна,оголосити в 15:16 що віче відбудеться в 13:00.
4. читатель / 22 лютого 2014, 21:09
Так може завтра о13:00? Уточніть будь ласка.
5. Гість / 23 лютого 2014, 09:47
Удовіченко оголосив, що йде у відставку, завтра буде цікавий день в Новосанжарській адміністрації )))))
6. Ясен / 23 лютого 2014, 10:49
А які питання буде розглянуто на народному віче?Чи пам"ятник Леніну недає спокою?Тааак "достойна" позиція -зруйнуємо пам"ятник і все ,зажили по новому,по європейські.Щось згадалась стара притча,коли в дядька питають:скільки тобі часу потрібно для того ,щоб розібрати оту хату?доба ,відповів той.А щоб побудувати?Рік.То що робитимеш?Піду спалю клуба,хвилина справи,й село довго говоритиме.Пам"ятник ,це майно громади,й громада має вирішувати його долю,а не пів сотні агресивно бажаючих.Я також притримуюсь думки,що Леніну,як гнобителю українського народу не місце на народній площі.Але пренести його потрібно цілісно,не розбиваючи на щебінь десь до музею.Історичний період,який би він не був ,негативний чи позитивний,є спадок.Хлопці творити і витворяти різні речі.На західній Україні такі рішення приймаються на народних віче,бо на них присутні майже всі мешканці населеного пункту,у нашому випадку ,це пів сотні людей,які вирішили,що лише вони є народ.Зараз, коли нарешті зековський режим знищено,потрібно будувати,а не руйнуати.Слава Україні!
7. кобелячанин / 23 лютого 2014, 11:09
Ну то візьми Ясен портрет януковича, тільки обережно, і постав у музеї чи то памятник йому зроби, щоб бачили покоління як поважають ката-безпрідєльщика колишні "кріпаки" і "тєрпіли" його режиму.
8. кобелячанин / 23 лютого 2014, 11:16
Кстаті і януковича не треба судити, давай його просто погудимо пальчиком попросимо вибачитися і відпустимо з миром ми ж християни маємо прощати хай спокійно іде на пенсію доживати на державних дачах за державні кошти. Який не який а він же презедентом був, частина історії. А саджати чи судити яника не 100 тисячному Майдану вирішувати адже це не вся Україна з її 45 мільйонами.

Це шось наподобії твого бреду. ТИ ДУМАЙ А ПОТІМ ПИШИ.
9. кобелячанин / 23 лютого 2014, 11:16
Простими словами ТОРМОЗ ти Ясен.
10. Просто Вася / 23 лютого 2014, 12:43
Ясен діло каже. У Кобеляках були скликали термінову сесію. думав щось важливе будуть вирішувати. А вони підняли питання про повалення пам’ятника Леніну. Показуха!
А представте завтра якась група людей збереться і піде валяти пам’ятник Хмельницькому. "У знак добрих відносин із Польщею і ЄС", наприклад. І вони вважатимуть себе правими, то що, нехай валяють?
Або взагалі комусь придумається що за Леніним треба і Скорботну матір повалити, щоб зовсім не залишилось нічого від Радянського союзу. Нехай ламають?
11. Ясен / 23 лютого 2014, 13:22
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
7. кобелячанин пише:
«Ну то візьми Ясен портрет януковича, тільки обережно, і постав у музеї чи то памятник йому зроби, щоб бачили покоління як поважають ката-безпрідєльщика колишні "кріпаки" і "тєрпіли" його режиму.»
Ти ,що повний придурок?От такі,як ти Кобелячанин ,гниди палили церкви,бо час такий бачите був,стукачили на сусідів,коли ті колоски під стріхою ховали,бо тоді багато хто так робив.Й сьогодні битимеш на щебінь пам"ятник Леніну,завтра розкопаєш Братську могилу,бо модно зараз.Я вибачаю тебе за тормоза,це твоя суб"єктивна думка.Але за твій коментар №7,скажу одне ,ти підарас і падло.
12. Гість / 23 лютого 2014, 13:30
8. кобелячанин пише:
« А саджати чи судити яника не 100 тисячному Майдану вирішувати адже це не вся Україна з її 45 мільйонами.»
Хай вже й вибирають нового президента на 100 тисячному майдані,до чого тут 45-ти мільйонне населення України.Щось тебе хлопче понесло.
13. Ясен / 23 лютого 2014, 13:44
Ком.11,вибачте не зміг зтриматись.
14. Гість / 23 лютого 2014, 16:01
Ясен ти був на мітингу сьогодні ? вийшовби і сказав шо валить не треба а треба перенести
15. Гість / 23 лютого 2014, 17:08
сегодня было круто в Санжарах)
16. Ясен / 23 лютого 2014, 18:00
14. Гість пише:
«Ясен ти був на мітингу сьогодні ? вийшовби і сказав шо валить не треба а треба перенести»
Та йо ж майо прав ти Госте,прав!!!Але мене б там послухали?Після логічних ,та актуальних подій в Україні,починається період шизофренії,дуже небезпечний і некерований період.Люди гинули на майдані за майбутнє своїх дітей і своє майбутнє.Та нажаль повилазила різна мразь,схожа на кобелячанина.
17. Гість / 23 лютого 2014, 18:40
Ясен,на жаль це так.Був на мітингу в Кобеляках...Що можу сказати,сумно.Вже почався поділ на тих хто був на майдані,та тих хто там не був.Пріоритети на боці тих звичайно,хто там був(правда поранених я не бачив,і слава Богу).Хоча добиратися на майдан звичайно легше на "тойоті",чи "фольсквагені",ніж тим людям в яких взагалі авто немає.Отаке перезавантаження влади по-кобеляцьки.
18. кобелячанин / 23 лютого 2014, 19:30
Ясен у тебе біла гарячка? Вчитайся в коментарі, або попроси здравих людей щоб тобі пояснили, що я хотів сказати своїми саркастичними коментарями.
19. Ясен / 23 лютого 2014, 20:49
Здраві люди!Звертаюся до вас.Поясніть мені,що ж хотів сказати Кобелячанин в своєму саркастичному коментарі,крім того,що сказав?
Звалили Леніна в Санжарах,виконали своє життєве предназначення.Але є ще інші пам"ятники "режиму":"Героям ВВВ""Героям громадянської війни","Зої Космодем"янській","Забедейку".Вперед герої сучасності.Ми старий мір разрушім до основанья,а потом....
20. кобелячанин / 23 лютого 2014, 21:38
Даю підказку.
Я відповідав (сарказмом) на слова Ясена із комента №6
"його потрібно цілісно,не розбиваючи на щебінь десь до музею.Історичний період,який би він не був ,негативний чи позитивний,є спадок.Хлопці творити і витворяти різні речі.На західній Україні такі рішення приймаються на народних віче,бо на них присутні майже всі мешканці населеного пункту,у нашому випадку ,це пів сотні людей,які вирішили,що лише вони є народ"
21. читатель / 23 лютого 2014, 21:59
18. кобелячанин пише:
«Ясен у тебе біла гарячка? Вчитайся в коментарі, або попроси здравих людей щоб тобі пояснили, що я хотів сказати своїми саркастичними коментарями.»

19. Ясен пише:
«Здраві люди!Звертаюся до вас.Поясніть мені,що ж хотів сказати Кобелячанин в своєму саркастичному коментарі,крім того,що сказав?»

Ясен ти правий у своїх коментарях,зрозуміти здравим людям написане кобелячанином неможливо.Так що не переймайся тією бредятиною.Валити пам"ятники потрібно цивілізовано,можливо навіть таке що хтось забажає його придбати у власне користування(є й такі унікуми) і з того хоч якась користь громаді буде.А завалити і потім стрибати на ідолові як плем"я тумба-юмба якось не дуже привабливо виглядає,не по Європейському.Оце пишу і думаю що ж хотів сказати кобелячанин своїм сарказмом,нащо приплів петушару до кам"яних членінів.Це мабуть можна зрозуміти тільки в стані білої гарячки.Ну от якось так.
22. Ясен / 23 лютого 2014, 23:12
20. кобелячанин пише:
«Даю підказку.
Я відповідав (сарказмом) на слова Ясена із комента №6
"його потрібно цілісно,не розбиваючи на щебінь десь до музею.Історичний період,який би він не був ,негативний чи позитивний,є спадок.Хлопці творити і витворяти різні речі.На західній Україні такі рішення приймаються на народних віче,бо на них присутні майже всі мешканці населеного пункту,у нашому випадку ,це пів сотні людей,які вирішили,що лише вони є народ"»
Я ж просив щоб підказала здрава людина.
23. читач / 25 лютого 2014, 15:41
оце у хряка зараз шок))))) були золоті гори а зараз в бегах