Культурна спадщина: заморожена чи ліквідована остаточно?

Міф про культурне місто миттю зникає, коли бачиш обдерті стіни Краєзнавчого музею, проходиш у Придніпровському парку повз руїни колишнього кінотеатру “Дніпро”, де мали намір звести театр, і коли чуєш, що на будівництво нової школи у 278 кварталі знову немає грошей. Шкода, та чого нам чекати далі? “Держава живе без бюджету. Тож на що нам можна сподіватися? Питання, скоріше, до великих політиків. Невідомо, хто переможе на Президентських виборах, скільки взагалі буде турів. Уся ця невизначеність відображається на місцях, б’є по планах на майбутнє. Міськвиконком розуміє значущість проектів, які нині “заморожені” через безгрошів’я. Ми докладемо максимум зусиль, щоб добудувати школу-дитячий садочок на Молодіжному, завершити врешті-решт реставрацію Краєзнавчого музею, привести до ладу алеї парку “Придніпровський” та його інфраструктуру. У планах на 2010 рік – реставрація загальноосвітньої школи №18, капітальний ремонт інших навчальних закладів та дитячих садочків. Це не забаганки – приміщення дійсно старі і потребують реконструкції. Щодо Кременчуцького театру, то, на превеликий жаль, у сьогоднішніх умовах про нього боляче й думати”, – зазначив заступник міського голови Василь Хоменко. У 2010 році будівництво відтане Більш позитивно налаштований міський депутат Олександр Урін. Його погляд на безгрошів’я вселяє маленьке сподівання на краще. Він вважає, що Кременчуку вдасться втілити в життя задумані проекти. Тим більше ті, що частково проплачені. “За проект будівлі музею вже внесені кошти у розмірі 305 тисяч гривень. Більше того, земля виділена. Соромно мати талановиту трупу акторів (до речі, яка буде давати виставу у січні) і не мати театру. Підтримку в питанні будівництва театру ми маємо від губернатора Полтавщини Валерія Асадчева, який сказав, що “звести театр у Кременчуці – його мрія”. Підтримують наші починання і київські політики. Отже, театр буде. Але слід трохи зачекати”, – зазначив Олександр Урін. Щодо будівництва школи-дитячого садочка, то воно, дійсно, “заморожене”. Так само, як і реконструкція міського Краєзнавчого музею. Та причина цього – тільки недоотримання державних субвенцій. Залишається лише сподіватися, що у 2010 році “крига скресне”.


Автор: Ольга Дерев’янко, www.pp.pl.ua
Поділитися:
14 січня 2010, 12:55 | Регіон: Кременчук | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації