Дітям принесли тепло душі

Один із приоритетних напрямків роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - робота з дітьми пільгових категорій. Протягом новорічних свят працівники та волонтери Центру провели цілу низку заходів, намагаючись привітати та охопити увагою якомога більше дітей різних пільгових категорій. Не лишилися поза увагою і 15 вихованців навчально-реабілітаційного центру для дітей з вадами розумового розвитку «Наш дім». Ведучі, вбрані у національні костюми, привітали їх із старим Новим роком. Дітей чекало дивовижне театралізоване дійство з щедрівками, розвагами, танцями та піснями, веселими хороводами. Свято було сповнене теплоти та радості. По завершенню свята усі діти отримали солодкі подарунки.


Автор: www.meria.poltava.ua
Поділитися:
15 січня 2010, 15:59 | Регіон: Полтава | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації