КРАЯНИ виступили у Лохвиці

КРАЯНИ виступили у Лохвиці

5 січня у РБК відбувся концерт полтавського гурту “Краяни”. У фойє та залі панувала атмосфера підготовки до виборів: роздавали агітаційні матеріали, махали прапорцями і підспівували партійним пісням. Музикантів приїхало всього троє. Апаратури привезли малувато, тому динаміки працювали “на перевантаженні” і підхлипували на басах. Артисти скаржилися на холод у залі, а депутат Лохвицької райради Г. Циб повідомила, що до концерту вони пили лише чай, хоч і змушені були виступати у концертній формі, а не у дублянках, як їхня “підтанцьовка” (у кінці на задньому плані сцени вихитувалися молоді люди, вишикувавшись строєм і махаючи в такт музиці руками). Музика, не рахуючи партій та інструментів, що запускав звукорежисер з комп’ютера, була живою. Це особливо помітно було, коли вокаліст міняв мікрофони, а гітарист було заграв акордами, а тоді вирішив зробити шоу і переключився на соло – “акордова” партія щезла. Хоча соло звучало в запису, було помітно, що записував його саме гітарист. Зал особливо “кайфував” під хіти 80-х. Грали й ті, що виконували колись «Краяни» ще з покійним А. Пащенком, і ті, що ніяким боком до «Краян» і не лежали, навіть “Малиновки заслышав голосок…” Співак сходив зі сцени, у програші танцював з глядачкою, а одній глядачці навіть підсунув мікрофон, і вона заспівала з типово “льохвицьким” акцентом “Что тебе подарить, человек мой дорогой?” У кінці всі повставали, аплодували та кричали, тупали стоячи. А звукорежисер бив у тамбурин так, що його чути було в залі без підсилення. Зал був повний, бо концерт був набито агітаційним. До честі музикантів, агітували напряму вони дуже мало.


Автор: О. Стасейчук, www.bazarmedia.info
Поділитися:
15 січня 2010, 16:04 | Регіон: Лохвиця | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації