У Полтавській школі №11 співали разом вчителі, учні та їх батьки

У Полтавській загальноосвітній школі №11 пройшов перший тур конкурсу «Співаємо разом!», у якому за звання кращої співочої пари (учитель-учень чи учень-батько або мати) змагалися вихованці та наставники навчального закладу. Всього участь у конкурсі взяли десять пар. Співали українські народні пісні «Чому розплетена коса?», «Ой, на горі два дубки», «Несе Галя воду» та ін. Журі, у складі чотирьох осіб, оцінювали виконавців за десятибальною шкалою. Найавторитетнішим суддею був Заслужений працівник культури України Михайло Герасименко. «Такі заходи проводити просто необхідно, бо це перші кроки на творчому шляху, коли діти можуть відчути свої можливості. Це шлях до саморозвитку, самопізнання та досягнення цілей, легкого входження у соціум. У будь-якому випадку, шкоди від цього ніякої не буде. Це гарний захід, який може заставити й інших задуматися над тим, а раптом і я зможу?», - сказав Михайло Герасименко про доцільність проведення подібних заходів в інтерв'ю Новинам Полтавщини. Про ідею проведення концерту-конкурсу розповів його ініціатор Олександр Вусатий: «На базі нашої школи існує колектив ВІА "Князь тиші", який два роки тому отримав звання зразкового. Потім нам захотілося провести конкурс "Співаємо разом!": учитель-учень. Учень обирав учителя, чи працівника школи, з яким хотів співати. Проводили репетиції». Сьогодні проходить перший тур конкурсу - «Українська народна пісня». Другий - «Світовий хіт» (іноземною мовою), третій тур називатиметься «Пісня моєї душі». Наприкінці березня запланований гала-концерт, у якому візьмуть участь кращі пари. «Суть не в тому, щоб показати голос, головне - співпраця вчителя і учня», - наголосив Олександр Вусатий.


Автор: Сергій Шкоденко, www.np.pl.ua
Поділитися:
15 січня 2010, 16:10 | Регіон: Полтава | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації