Михайленко ставить «Буцикам» «двійку»

Після звітного туру боротьба за лідерство у першій групі загострилася. Потенційний лідер, шенгурівський «Лан», із мінімальною перевагою здолав лідера номінального, кобеляцьких «Буциків».

Матч між «Буциками» і «Ланом» навряд чи можна вважати дуже видовищним. Лідери турніру з різних причин не змогли виставити на поєдинок свій оптимальний склад. Не вийшли на поле форварди Євген Безуглий, Олег Бажан та захисник Віталій Пищита. На противагу суперникам шенгуряни зібрали своїх найкращих гравців. І, що дуже важливо для цієї команди, «зібрались» психологічно, налаштувавшись на виснажливу і безкомпромісну гру. Перший тайм виграли «Челсі+Буцики». Єдиний гол за них забив захисник Володимир Перебийніс. Але жодної ігрової переваги лідери не мали. Того дня у них не «клеїлась» гра як у нападі, так і в захисті. Попереду Володимир Калюжний, обіграючи одного-двох суперників, постійно скидав м’яча під удар партнерам. Але за відсутності Безуглого і Бажана нікому було завдати останнього вирішального удару. Позаду оборонці «Буциків» з не меншою постійністю програвали в швидкості і спритності Михайленкам. Саме одному із братів, Дмитрові, і вдалося у другому таймі забити два голи. І цим поставити фаворитам «двійку» за гру. Та здобути своїй команді три очки.

Наступними на поле вийшли інші претенденти на призові місця: «Проц-Енерго» та «Іванівка». Остання команда вже зараз може вважатися справжнім відкриттям турніру. За «Іванівку» грають виключно місцеві хлопці. Їх козирі — гарна фізична підготовка та висока дисципліна гри. За «Проц-Енерго» виступають футболісти із Кобеляк, Красної, Ганжівки, Кірового. Справжня міні-збірна району. Але перший тайм виграли саме «іванівці». Після навісу м’яча в сітку воріт суперників ледве помітним «кивком» голови послав Олександр Василенко. А ось у другому таймі відбувся справжній бенефіс нападника «Проциків» Володимира Дриги. Володя примудрився забити аж п’ять голів. Ще один — на рахунку Владислава Філіпова. «Іванівці» відповіли лише голом Сергія Климаня.

Буквально через годину подвиг Дриги майже повторив Євген Волочай із «Колоса». Підопічним Віталія Детюка протягом цілого першого тайму так і не вдалося «розпечатати» ворота суперників із «Центнера». 18-19-річні «колосяни» буквально «літали» по полю, переважаючи своїх опонентів у швидкості та витривалості. Але це був той випадок, коли ноги явно випереджали голову, а то й м’яч. Юнаки надто поспішали і тому не могли довести свої атаки до логічного завершення. Аж доки до справи не взявся 23-річний «ветеран» «Колоса» Євген Волочай. Женя сам забив чотири голи і одного разу асистував Едуарду Іщенку. «Центнер» спромігся лише на гол престижу авторства Андрія Лісного.

Потрібно також виділити першу перемогу орлицького «Маяка»». Орляни у матчі проти «Василівки» більше часу провели в обороні. «Василівці» протягом усього поєдинку «товклися» біля воріт суперника. Але саме «товклися», у основному, створюючи напівмоменти. А орляни терпіли і шукали щастя в контратаках. І досягли мети. Тричі за них забивав Юрій Гармаш. Ще один гол на рахунку Віктора Єлісєєва. Потрібно також відзначити відмінну гру голкіпера «Маяка» Ігоря Єлісєєва. І лише виграючи 4:1, футболісти з Орлика розслабились і пропустили ще два голи. Остаточний рахунок гри — 4:3 на користь «Маяка».

«Проц-Енерго» виходить на перше місце

Наступного дня, у неділю, силами помірялись потенційні лідери: «Лан» та «Проц-Енерго». Сили виявились не надто рівними. «Процики» одержали досить впевнену перемогу. Хоча вболівальники команди із Шенгурів й обвинувачували арбітрів в упередженості, але рахунок 1:4 засвідчив, що це «Процики» того дня були сильнішими. Голи за «Проц-Енерго» забивали Владислав Філіпов, Роман Солошенко, Володимир Дрига та Олег Грубий. Після цієї перемоги команда, яку створив Ігор Проценко, вийшла на «чисте» перше місце. І, судячи з перегляду двох останніх турів, цілком заслужено.

Досить «веселий» матч видали «Маленькі сови» разом із білицьким «Соколом». Не надто обтяжені думами про турнірне становище та призові місця, команди грали розкуто, у відкритий та атакуючий футбол. У результаті перемогли молодші і фізично краще підготовленіші «соколяни».

А ось поєдинок між «Молоддю» та «Червоними квітами» був характерний боротьбою в центрі поля з мінімальною кількістю гольових моментів. Цей «мінімалізм» краще вдався «Молоді»  - 2:1 – на користь вихованців Сергія Калитки.