Вхід | Реєстрація

Жахлива аварія у Біликах

Жахлива аварія у Біликах

27 лютого у селищі Білики сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій загинули двоє людей. Близько 13:30 на вулиці Полтавській зіткнулися автомобіль ВАЗ-2109 та мотоцикл із коляскою. Водій та пасажирка мотоцикла, сімейне подружжя, загинули на місці. Чоловік, який перебував за кермом «ВАЗа», доставлений у Кобеляцьку ЦРЛ.

Працівники «ЕХО» прибули на місце події через 40 хвилин після трагедії. На той момент там уже працювала слідчо-оперативна група Кобеляцького відділення поліції. Очевидців ДТП ми не знайшли. Судячи із загальної картини, мотоцикліст виїжджав із двору. У цей час проїжджою частиною рухалась «дев’ятка». Водій автомобіля, ймовірно, виїхав на смугу зустрічного руху і допустив зіткнення з мотоциклом. Після цього «легковик» врізався у дерева та паркан. За кермом «ВАЗа» перебував місцевий житель Б.

Біличани, які зійшлися на місце трагедії, стверджують, що чоловік був любителем швидкої їзди. З якою швидкістю рухався автомобіль і чи не був водій у стані алкогольного сп’яніння, встановить експертиза. За цим фактом порушено кримінальну справу.

Станом на середу 2 березня редакція додатково отримала наступну інформацію. Справу про ДТП з двома загиблими ведуть слідчі обласного управління МВС Полтавської області. Водій «дев’ятки» до сьогодні знаходиться в лікарні. Хоча медики не діагностували в нього серйозних травм, таких як переломи.
За неофіційною інформацією, чоловік стверджує, що не пам’ятає моменту аварії. Уже призначена авто-технічна експертиза, яка має з’ясувати обставини ДТП.

Розгляд справи ускладнює той факт, що не виявлено жодного свідка, який бачив момент зіткнення автомобіля і мотоцикла. Тому працівники поліції і редакції звертаються з проханням до всіх, хто був безпосереднім свідком ДТП. Будь ласка, прийдіть у поліцію або редакцію і розкажіть, що ви бачили.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
27 лютого 2016, 17:05 | Полтавщина | Надзвичайне


1. рабинович / 27 лютого 2016, 17:18
крест там был?Или так быстро поставили
2. Гість 66 / 27 лютого 2016, 17:24
Долітався Близнюк. Ще ж другий є такий самий безбашенний. тільки в другого беха, страшно подумати скільки людей вбити може.
3. читач / 27 лютого 2016, 17:48
біда ... ну явно тут не 60 км. їхав
4. моряк / 27 лютого 2016, 17:53
1.рабинович
«крест там был?Или так быстро поставили»

Ти долбо.б?В людей таке горе,а ти з такими тупими приколами.
5. костя / 27 лютого 2016, 18:05
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Точнише дебил,мразь,в хапу таких и в воду,без суда
6. Талмудист / 27 лютого 2016, 18:12
4.моряк
«Ти долбо.б?В людей таке горе,а ти з такими тупими приколами.»

"Эй моряк, ты слишком долго плавал", - написав би тобі кіноман. Читач задає цікаве питання. Воно стосується елементів магії і егрегоріального управління. В примітиві - містики. Тобі хіба не відомо, що є місця де аварії відбувають найчастіше? Наприклад, на трасі Київ-Харків між Полтавою і Харковом є місце де колись було кдадовище і там на ідельно рівній трасі постійно відбуваються аварії. Таких місць багато, те привів просто для прикладу. Фішка тут в іншому. Наші миздобули в кожному населеному пункті поставили хрести. І це не спроста. Не спроста у нас і некрофільний Гімн. Не спроста ретиві дятли були ініціаторами перейменування Московської на Небесну сотню, вони думають що в такий спосіб Москву похоронять, насправді, то вони самі собі могилу викопали.
7. Біличанка / 27 лютого 2016, 18:22
Долітався скотина. Яка страшна людям смерть. В думаєте ця тварина відсидить - як би не так. Відкупляться.
8. моряк / 27 лютого 2016, 18:25
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
6.Талмудист
«"Эй моряк, ты слишком долго плавал", - написав би тобі кіноман. Читач задає цікаве питання. Воно стосується елементів магії і егрегоріального управління. В примітиві - містики. Тобі хіба не відомо, що є місця де аварії відбувають найчастіше? Наприклад, на трасі Київ-Харків між Полтавою і Харковом є місце де колись було кдадовище і там на ідельно рівній трасі постійно відбуваються аварії. Таких місць багато, те привів просто для прикладу. Фішка тут в іншому. Наші миздобули в кожному населеному пункті поставили хрести. І це не спроста. Не спроста у нас і некрофільний Гімн. Не спроста ретиві дятли були ініціаторами перейменування Московської на Небесну сотню, вони думають що в такий спосіб Москву похоронять, насправді, то вони самі собі могилу викопали.»

Стиць-пиздиць...
9. Біличанка / 27 лютого 2016, 18:27
Адміністратор закрийте , будь ласка , коментування бо ці троляки кацапські і тут гадят своїми " умняками". Така сама скотина як і громадянин Б
10. гість / 27 лютого 2016, 18:31
Я також підтримую біличанку! Закрийте коментування, зараз не час і не місце, щоб вияснити хто є хто!!!!!!!!!!це не той випадок, щоб собачитися!
11. Машка / 27 лютого 2016, 19:07
Журналісти, невже вам не зрозуміло, що п"яниці не читають і не дивляться ваш сенсаційний матеріал. Складається враження що у вас немає ні серця ні душі, бо не розумієте якого болю завдаєте рідним і всім нормальним людям. Шукайте сенсаціі в іншому місці, а подібні матеріали вам рейтингу не додають!!!
12. Сергій / 27 лютого 2016, 19:13
11.Машка
« Складається враження що у вас немає ні серця ні душі,»

Робота в журналіста, це не лише репортажі зі свят показувати, а і таке теж. А коментарі бажано закрити.
13. Не поняв / 27 лютого 2016, 19:15
11.Машка
«Журналісти, невже вам не зрозуміло, що п"яниці не читають і не дивляться ваш сенсаційний матеріал. Складається враження що у вас немає ні серця ні душі, бо не розумієте якого болю завдаєте рідним і всім нормальним людям. Шукайте сенсаціі в »

А я чогось думав шо болю рідним і нормальним людям завдав ублюдок близнюк. А воно оказується журналісти.
Навєрно було б лучччіше аби ніхто нічого не знав. І наутро біличанам розказали шо то люди самі вбилися. Так кажеться Машка?
Не путайте грішне із праведним. А журналістам я не завидую. Страшна робота. Недаром у Філона голова біла зовсім.
14. гість / 27 лютого 2016, 19:22
13.Не поняв
«А я чогось думав шо болю рідним і нормальним людям завдав ублюдок близнюк. А воно оказується журналісти.
Навєрно було б лучччіше аби ніхто нічого не знав. І наутро біличанам розказали шо то люди самі вбилися.»

Правильно.А в суді водій "дев"ятки бабло всуне і на свободі.
15. Марина Василівна / 27 лютого 2016, 19:39
На спідометрі застряло на 160,а менти сказали ,що може він і не винуватий дорога погана занесло.о так в нас все і робиться.
16. Іра / 27 лютого 2016, 19:44
близнюку все зійде з рук.Жалко людей.страшно подумати моі внуки їхали за 5 хв.до
17. Гай Фокс / 27 лютого 2016, 19:44
Прекрасно знаю "стиль керування" обох "Блинів", але у даному випадку, на мою думку, вина є і на покійному. Судячи з характеру пошкоджень, удар був у задню праву частину мотоцикла під кутом приблизно 45 градусів лівою передньою частиною автомобіля. А це значить, що все вібулось, коли мотоцикліст тільки виїжджав з двору на проїжджу частину. При цьому він не впевнився у безпеці маневру, і причиною цьому міг стати величезний лантух з сіном, що стояв у колясці, повність закриваючи мотоциклісту огляд з правого сектору. До того ж, виходячи з траєкторії слідів авто на асфальті, що можна роздивитись на відео, є сумніви, що зіткнення відбулось безпосередньо на зустрічній смузі, а не приблизно на осьовій лінії. Вина ж Близнюка -- значне перевищення швидкості, що завадило адекватно зреагувати на аварійну ситуацію, створену саме мотоциклістом. Повторюю, це, власне, моя думка. Але, заради справедливості, думаю, вона має право на існування.
18. Іра / 27 лютого 2016, 19:47
та як би він іхав 60км в час а не 160.Коли близнюки ідуть всім треба тікати в обочину
19. фелікс / 27 лютого 2016, 19:51
та понятно винуваті дід з бабою вирішили померти в один день.БРЕД
20. Спостережливий / 27 лютого 2016, 19:59
15.Марина Василівна
«На спідометрі застряло на 160,а»

Людино, ви наша добра, ну не вірте ви байкам, що на спідометрі залишається показчик швидкості на момент аварії. Це - міф.
А щодо того, що сталося, то на мій погляд версія Гая Фокса дуже правдоподібна.
Співчуття родині загиблих. А журналістів дійсно винити непотрібно. На жаль дуже часто трапляється, що без розголосу і страшніші трагедії "заминають".
21. Маруся / 27 лютого 2016, 20:12
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Гай Фокс,Спостережливий ви жопи дома чухали,а дід з бабою що захотіли померти в один день.А стрілка завжди при ударі зашкалює на тій скорості якій їхав автомобіль.Ви два дебі..а
22. Спостережливий / 27 лютого 2016, 20:35
21.Маруся
«ь.А стрілка завжди при ударі зашкалює на тій скорості якій їхав автомобіль.Ви два дебі..а»

Шановна Маруся. Я не знаю скільки разів ви проводили експерименти, точніше краш-тести із розбиванням автомобілів, але я одного разу в аварію потрапляв.Стрілка була на нулі, після удару. Бачив і розбиті на великій швидкості авто. Там теж самісіньке. Будь-ласка, вкажіть джерело інформації, якою оперуєте.
23. Гай Фокс / 27 лютого 2016, 20:36
21.Маруся
«А стрілка завжди при ударі зашкалює на тій скорості якій їхав автомобіль.»
Та ніхто ж не каже, що водій авто рухався за правилами. До речі, дуже шкода, що оператор не зафіксував сам показник спідометра автомобіля. Але ж і мотоцикліс, можливо, порушив правила, про що не буду повторятись.
21.Маруся
«Ви два дебі..а»
Це і всі Ваші аргументи?
24. рабинович / 27 лютого 2016, 20:39
4.моряк
«Ти долбо.б?В людей таке горе,а ти з такими тупими приколами.»

где же ты смелый в реальной жизни?
25. Маруся / 27 лютого 2016, 20:42
Я на власні очі бачила показник спідометра.А в аварії якій ви були мабуть дуже вдарилися головою.Бо не розумієте про що пишите.