Допоможіть врятувати сина!

Допоможіть врятувати сина!

Наш син, брат Сергій Бажан брав участь в антитерористичній операції на сході України, несучи службу у лавах Національної гвардії. Ми молилися за нього. Пораненого, але дочекалися… Та нещодавно страшна звістка приголомшила нашу родину: у Сергія діагностували онкологію. У Києві йому вже зробили операцію, і тепер він потребує значних коштів на хіміотерапію. У нас немає великих статків, необхідна сума на лікування нашого сина і брата — дуже велика і не підйомна для нашої родини.

Тому ми звертаємось до всіх земляків допомогти нашому Сергію вистояти і в цьому бою — бою за життя зі своєю недугою. Сергій зараз у Києві, чекає на подальше лікування. Йому потрібна людська підтримка — і моральна і матеріальна. Ми дуже на це сподіваємося!

Телефон сестри, Альони Чекараміт (може відповідати і мама, Лідія Петрівна Бажан): 068–00–83–331.

Картка Приватбанку: 5168 7572 0410 5466 (Чекараміт Альона Олексіївна).

houseform.com.ua


Автор: «ЕХО»
Поділитися:
29 жовтня 2016, 15:24 | Регіон: Царичанка | Категорія: Благодійність | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації