Апарат УЗД плюс соляна кімната (відео)

Апарат УЗД плюс соляна кімната

Для Кобеляцької центральної районної лікарні придбано новий апарат УЗД. Також свою роботу в медзакладі розпочала соляна кімната.

Нагадаємо, що наприкінці червня делегація представників Кобеляцького району відвідала Німеччину. Під час візиту голова райдержадміністрації Таміла Шевченко зустрілась у Зінгені з подружжям Нетцхаммерів. Ці благодійники неодноразово надавали фінансову допомогу районній лікарні та дитячому садку «Золотий півник». Нетцхаммери зібрали 10 тисяч євро і побажали, аби їх спрямували на медицину. Про це ми розповідали в статті «У районі з’явиться пожежний «Мерседес» та новий апарат УЗД».

Таміла Шевченко домовилась із Нетцхаммерами, що придбають на умовах співфінансування з райрадою новий апарат ультразвукового дослідження. Депутати Кобеляцької районної ради підтримали цю ідею і виділили спочатку 450, а потім 250 тисяч гривень.

Володимир Казирод, головний лікар Кобеляцької ЦРЛ:

— Соляна кімната потрібна для лікування застудних захворювань, бронхіальної астми та хронічних бронхітів. До мене з пропозицією створити таке приміщення звернулися депутати районної ради. Подібна кімната функціонує у територіальному центрі, але призначена вона для інвалідів та людей похилого віку. Ми подивились на їх спецприміщення. Потім поїхали в Полтаву й Кременчук. Спецприміщення готове приймати пацієнтів. Одночасно процедуру проходитимуть четверо людей. Сеанс триває півгодини.

Як розповів Володимир Казирод, на пропозицію лікарні щодо придбання медобладнання відгукнулись три фірми. Найкращі умови запропонувала харківська фірма «Радмір». Вартість апарата — 984 тисячі гривень. Апарат УЗД, за допомогою якого раніше проводили обстеження, установлять у реанімаційному відділенні. Цей апарат 1997 року випуску. Його районній лікарні як гуманітарну допомогу направляла німецька сторона. Також медик повідомив, що днями завершені роботи з облаштування соляної кімнати. На її створення депутати виділили 60 тисяч гривень. Крім цього, за районні кошти (13 тисяч) для кімнати придбаний галогенератор.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
9 грудня 2016, 16:50 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Спорт і здоров'я | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації