Діти у Соколовій Балці одягли каски та бронежилети (фото)

Діти у Соколовій Балці одягли каски та бронежилети

29‑го листопада у Соколовобалківській школі організовують зустріч учнів із волонтерами. Школярі охоче приміряють захисне спорядження, яке зберігає волонтерам життя у зоні АТО. А на завершення зустрічі мешканці Соколової Балки завантажують повний мікроавтобус продуктів для українських воїнів.

Зустріч у Соколовобалківській школі організовують напередодні Міжнародного дня волонтера. На урочисту лінійку запрошують волонтера з Нових Санжар Юлію Солодку. Учні та вчителі зустрічають її тривалими оплесками. Ведуча заходу педагог-організатор Тетяна Зінченко розповідає про діяльність новосанжарських волонтерів. Згадує, що Юлія Солодка почала волонтерську діяльність ще на Майдані, а з початком війни на сході возить допомогу до зони АТО. За три роки війни вона здійснила більше сотні поїздок на передові позиції української армії.

— Для мене дуже приємне і несподіване це запрошення, — зізнається Юлія Солодка, виступаючи перед учнями школи. — Я хотіла подякувати вам за вашу небайдужість, тому що Соколова Балка завжди була активною в допомозі українським військовим. Лишайтеся такими і надалі.

Волонтери приїздять на зустріч не з порожніми руками. Геннадій П’ятак (вже рік їздить на схід як водій волонтерської «Газелі» — Авт.) та Юлія Солодка демонструють дітям бронежилет і каску, які доводиться одягати у найбільш небезпечних точках. Одразу вишиковується черга з бажаючих приміряти справжнє військове спорядження. Старші хлопці одягають бронежилет і оцінюють його вагу, меншим дають приміряти кевларовий шолом. Хлопчаки і дівчата задоволено позують у ньому для фотооб’єктивів. Також волонтери привозять учням український прапор і пропонують написати на ньому побажання для українських воїнів. За тиждень його відвезуть бійцям на передову, а звідти привезуть прапор із підписами військових. Діти не лише пишуть на прапорі свої побажання. Вони передають солдатам власноруч зроблені листівки та малюнки. А старшокласники готують навіть випуск шкільної газети з корисними порадами для воїнів.

Після зустрічі вчителі та учні старших класів допомагають завантажити волонтерську «Газель» продуктами, зібраними для української армії. Ще частину продуктів довантажують у сільській раді.

За кілька днів Юлію Солодку запрошують на пленарне засідання чергової сесії районної ради і вручають грамоту за волонтерство за спільними підписами голів районної ради та РДА.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»
Поділитися:
9 грудня 2016, 13:30 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Цікаве | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації