16 днів проти насилля та Всеукраїнського тижня права (фото)

16 днів проти насилля та Всеукраїнського тижня права

У ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки триває акція «16 днів проти насилля». Також у ліцеї проходить Всеукраїнський тиждень права. Згідно запланованих заходів 6 грудня учні нашого навчального закладу зустрілися з начальником соціальної служби у справах сім’ї, дітей та молоді Кобеляцької РДА Шевченко Марина Михайлівна розповіла про основні права людини, про історію руху за права людини в різних країнах, зупинилася на питаннях протидії торгівлі людьми.

Цього ж дня для ліцеїстів пройшов круглий стіл з інспектором ювенальної превенції превентивної  діяльності Кобеляцького відділу ГУНП Домнич Людмилою Олександрівною. Інспектор пояснила основні права і обов’язки неповнолітніх, зокрема висвітлила питання протиправної поведінки, адміністративних порушень та злочинів.


Автор: Кобеляцький професійний аграрний ліцей
Поділитися:
13 грудня 2016, 12:56 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації