На Лубенщині планують створити ФМ-радіо

На Лубенщині планують створити ФМ-радіо

итання створення ефірного радіо впродовж тривалого часу вивчається у Лубенському районі. Попри те, що кількість радіоточок проводового радіомовлення на території міста та району становить близько 4 тис., інформування населення бажає кращого.

Як повідомило керівництво КУ РМР «Радіо-Лубни», роботу зі створення радіо вже розпочато. Зокрема, вже сплачено ліцензійний збір та подано документи на отримання вільних частот. Наразі оголошено конкурс на отримання ліцензії на радіомовлення в fm-діапазоні, що відбудеться вже у середині квітня.

«Наше першочергове завдання – якісно і якнайповніше задовольнити інформаційні потреби населення. Саме з цією метою і буде створено на теренах Лубенщини ефірне радіомовлення з радіусом покриття 50 км, чого цілком достатньо для покриття усього Лубенського району і навіть сусідніх. Я особисто намагаюся створити всі умови, щоб пришвидшити цей процес», - зазначила голова Лубенської РДА Тетяна Качаненко під час зустрічі з в.о. головного редактора КУ РМР «Радіо-Лубни» Оксаною Семакою.

На найближчій сесії районної ради через Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2017 рік передбачені кошти для оплати ліцензії; частину суми планують виділити також і з міського бюджету. 


Автор: Прес-служба Полтавської ОДА
Поділитися:
7 березня 2017, 13:37 | Регіон: Лубни | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації