Лубенські юристи захистили права покупця в суді

Лубенські юристи захистили права покупця в суді

До Лубенського центру правової допомоги звернулась гр. С., яка придбала ноутбук в магазині “N” в місті Лубнах. На 5-й день після купівлі у його роботі з'явились недоліки.

Гр. С. звернулась зі скаргою до продавця, після чого товар двічі передавався до авторизованого сервісного центру для проведення діагностики. Однак недоліки у роботі ноутбука не були усунуті. Це змусило гр. С звернутись до суду з вимогою про розірвання договору купівлі-продажу та повернення коштів.

Начальник відділу представництва Сергій Супрун в суді зміг довести, що наявність повторної, аналогічної поломки ноутбука, та повторність проведення ремонтних робіт більше ніж чотирнадцять днів свідчать про істотність недоліку у роботі товару.

Суд розірвав договір купівлі-продажу та постановив стягнути з продавця 6 000 грн. в рахунок відшкодування вартості ноутбуку.

Продавець з рішенням не погодився і оскаржив його, однак спір в апеляційній інстанції програв. 

Для отримання більш детальної інформації щодо захисту Вашого порушеного, невизнаного чи оспорюваного права просимо звертатись до Лубенського місцевого центру БПД:

Адреса: м. Лубни, вул. Монастирська, 17 (у дворі суду)


Автор: Максим Паляниця, інтегратор Лубенського центру правової допомоги
Поділитися:
15 березня 2017, 10:27 | Регіон: Лубни | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації