Поліцейські вручили грамоти учням Кобеляцької школи-інтернату за участь у конкурсі

Поліцейські вручили грамоти учням Кобеляцької школи-інтернату за участь у конкурсі

Обласний етап Всеукраїнського творчого конкурсу «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху», організований Управлінням превентивної діяльності Полтавщини, відбувся 20 лютого.

Призові місця в обласному етапі конкурсу здобули учні Кобеляцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату: Люба Яременко та Владислав Заїчишин.

Грамоту за друге місце у конкурсі інспектор з дорожнього нагляду Кобеляцького відділу поліції Артур Матюхов вручив 15-річній Любі, а за третє – 12-річному Владиславу. А солодкі подарунки призери розділили зі своїми однокласниками.

По звершенню урочистої частини, працівник поліції спілкувався з дітьми на тему безпечної поведінки на дорогах, а також розповів про специфіку роботи поліцейських у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

 

Мета Всеукраїнського конкурсу полягає у приверненні уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування у дітей безпечних навичок поведінки на вулично-шляховій мережі, дбайливого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху.


Автор: За матеріалами Кобеляцького відділу поліції Полтавщини
Поділитися:
19 травня 2017, 11:33 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації