Сесія без емоцій і нарікань

Сесія без емоцій і нарікань

Остання сесія Кобеляцької міської ради пройшла в атмосфері цілковитої гармонії. Бурхливих емоцій не виявляли ні представники міської влади, ні депутати.

Таких спокійних і плідних сесійних засідань у міській раді не було вже давно. Усі питання, винесені на сесію, міські обранці погоджували фактично не обговорюючи. Навіть не дивлячись на те, що в день зібрання у порядку денному з’явилась заява від товариства «Житлоінвест» про надання дозволу на геодезичні роботи на території парку Богдана Хмельницького. Депутати задовольнили її і надали міському голові право на обговорення побудови багатоквартирного будинку в парку. Щоправда, затверджуватимуть домовленості знову ж самі депутати.

Усього протягом ХVII сесійного засідання, яке відбулось минулого тижня, присутні розглянули 16 питань.

Про виконання бюджету за перший квартал цього року та зміни до нього розповіла бухгалтер Віра Детюк. Дохідна частина за цей період склала 2 719 986 гривень (загальний фонд — 2 555 179, спеціальний — 164 807), видаткова — 1 305 220 (загальний фонд — 1 199 556, спеціальний — 105 664). Перевиконання дохідної частини загального фонду за ІІ квартал становить 1 032 373 гривні.

Доповідач внесла пропозиції направити 120 250 гривень на заробітну плату працівників міської ради, 206 850 гривень — за матеріали, які були використані під час реконструкції парку Центральний, 16 800 — на громадські роботи. Капремонт вулиць Гагаріна і Чкалова обійшовся в 700 000, система відеоспостереження — у 40 000. 129 000 перерахують «Міській сервісній службі» за роботи з благоустрою міста і поточний ремонт доріг. Для участі футбольної команди в Кубку ліги — 75 000 гривень.

У штат міської ради ввели посаду провідного спеціаліста (бухгалтера) і затвердили посадові оклади працівників. Міський голова отримуватиме 5100 гривень, його заступник — 4800, секретарі міськради і виконкому — 4700.

Нагадаємо, що на XIV сесії депутати встановили на 2017 рік міському голові, його заступнику та секретарю міськради щомісячну надбавку — 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років. Також преміювали цих посадовців щомісячно у розмірі до ста відсотків із урахуванням надбавок і доплат у межах фонду оплати праці. Надали їм право на одноразову матеріальну допомогу, яка не перевищує середньомісячної заробітної плати. Крім того, міський голова має право щомісячно преміювати працівників міськради, установлювати їм надбавки, надавати одноразові допомоги та визначати розміри цих доплат.

Депутати затвердили розміри місцевих податків і зборів на 2018 рік.

Далі присутні погодили договори, укладені міським головою, і земельні питання. До речі, деякі з договорів стосуються робіт, які виконані ще в минулому році.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
21 липня 2017, 13:36 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Політика | Сторінка для друку

1. Гай Фокс / 22 липня 2017, 09:44 Вставити цитату
"Для участі футбольної команди в Кубку ліги — 75 000 гривень." Не слабо так :)... Вже «вилетіли» з кубку, зігравши тільки одну гру.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації