Депутати розділили 2 мільйони на дороги

Депутати розділили 2 мільйони на дороги

21‑го липня відбувається позачергова сесія Новосанжарської районної ради. Депутати затверджують першого у районі директора опорної школи та виділяють кошти для ремонту доріг, придбання службового житла і санітарного автомобіля.

На ремонт доріг на території Новосанжарського району перерозподіляють 2 мільйони 141,4 тисячі гривень. З них 575,5 тисяч складає співфінансування з сільських бюджетів. Також депутати вносять зміни до Програми придбання службового житла (нагадаємо, цього року районна рада вперше придбала службове житло: квартиру в Нових Санжарах отримав хірург Новосанжарської ЦРЛ. — Авт.). Районний бюджет виділяє на неї 527,5 тисяч гривень, сільські бюджети дають співфінансування у розмірі 160 тисяч 800 гривень. Ще 100 тисяч — позабюджетні кошти.

680 тисяч гривень закладають на придбання санітарного авто для Новосанжарської ЦРЛ: 380 тисяч дають депутати з районного бюджету, ще 300 тисяч надходить із фонду регіонального розвитку обласної ради.

Також під час позачергової сесії 21‑го липня депутати затверджують на посаді директора першої в районі опорної школи, яка включатиме у себе навчальні заклади у Руденківці, Великих Солонцях та Дубині, кандидатуру свого колеги Андрія Дігтяря. У найближчих номерах тижневика ми напишемо про те, як саме співіснуватимуть перша на Новосанжарщині опорна школа та її філії.

Наприкінці сесії до депутатів та присутніх керівників звертається голова Новосанжарської райдержадміністрації Сергій Бульбаха. Прохає вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих українських військових (за два дні у зоні АТО Збройні Сили України втратили 9 бійців. — Авт.).

— Війна триває. Війна, яка приносить смерть! — звертається до присутніх Сергій Бульбаха. Нагадує, що найбільше поранень та смертей військових стається під час артобстрілів. Тому на першій лінії постійно потрібні матеріали для укріплення бліндажів. З огляду на це голова РДА прохає усіх продовжувати допомагати армії через волонтерів.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»
Поділитися:
29 липня 2017, 10:20 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

1. Dana77 / 29 липня 2017, 14:28 Вставити цитату
Стаття про сесію, але про голову райради Супруна ні слова. Хотя інтересно було б почути його думку з приводу покупки квартири. Хай й би сказав, чого службове житло лікарям не дали тоді, коли богиня Супруна Юлька роздавала квартири у п’ятиетажці, й одержали їх даже ті, хто не мав у них нагальної потреби. Вони відразу ж виставили їх на продаж. А медикам тоді жодної не дісталося. Тепер ось купують за бюджетні гроші. Шо за політика?
2. ukr2017 / 29 липня 2017, 15:45 Вставити цитату
Війна триває. Війна, яка приносить смерть! — звертається до присутніх Сергій Бульбаха
Якщо згадали про війну, мабуть щось красти будуть,хоча вже 2 їх мільйонів точно,щось вкрадуть,для того їх і ділять
3. Dana77 / 29 липня 2017, 16:27 Вставити цитату
А чого ж Бульбаха зіскочив з тієї війни і пішов у чиновники? Міг би як офіцер Української армії далі захищати державні рубежі, підторговувати цигарками на фронті, а санжарські волонтери допомагали б йому. Невже думав, шо в кріслі голови РиДиА він громаді нужніший? Даже не сумнівався в цьому?
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації