День села за 5 тисяч (фото)

День села за 5 тисяч

У другій половині літа в Кобеляцькому районі традиційно розпочинається сезон місцевих свят. У багатших сільрадах день села відзначають помпезно, із запрошенням відомих артистів, салютами і фейєрверками, в бідніших — скромно, покладаючись на сили місцевих ентузіастів сцени та внески спонсорів.

У Кунівці святкували досить скромно. Кунівську сільраду не можна віднести до розряду багатих. Крім того, у програму відзначення Дня села свої корективи внесла природа. Прохолода і дощ не дали змогу встановити атракціони, на яких так люблять бавитися діти. Та всі вищеперелічені фактори не справили жодного негативного впливу на настрій людей, які ввечері 29 липня прийшли подивитися на концерт, що відбувся в будівлі місцевого клубу.

Ще перед початком концерту на прохання автора цих рядків назвати прізвища найбільш активних учасників художньої самодіяльності, які будуть виступати зі сцени, завідуючий клубом Ярослав Бояринов відповів:

— Якщо я почну всіх перераховувати, то у вас газетної площі не вистачить. Приміром, лише на цьому концерті на сцену вийдуть п’ятдесят артистів. У основному виступатимуть діти, але й дорослі також співатимуть. Так що, культурне життя в наших селах не вмерло. Здебільшого через те, що художньою самодіяльністю опікуються справжні фанати своєї справи. Візьміть нашого худрука Юлію Пронженко. Чесно вам скажу, її доводиться буквально виганяти з роботи. У неї робочий день — чотири години, а вона приходить о восьмій ранку, а додому йде о восьмій вечора. Це при тому, що їй платять смішні гроші.

Концерт підтвердив істинність слів Бояринова. Він тривав більше двох годин. На сцену виходили як зовсім юні артисти, учні місцевої школи, так і пенсіонери, такі як Валентина Бабенко та Зоя Лях. Депутатський корпус представляла Тетяна Пархоменко. Щоправда, вона була не в ролі народного обранця, а як артистка. Публіці, судячи з гучних оплесків, найбільше подобалися гумористичні номери та виступи дітей. У деякі моменти на маленькій сцені одночасно виступали по десять-п’ятнадцять юних артистів. Тобто, у Кунівці є бажаючі виступати на сцені, є кому їх об’єднати і організувати. Грошей би їм на розвиток…

Як розповів уже згаданий Ярослав Бояринов, на ремонт клубу в цьому році їм виділили п’ятнадцять тисяч гривень. Але він стверджує, що радіє і такій сумі. Усі кошти підуть на поточний ремонт.

Узагалі ж, День села у Кунівці обійшовся у 5200 гривень. Саме таку суму виділили спонсори: агрофірма «Аршиця» та приватний підприємець Вадим Мороз. Інші підприємці, Козаченко та Дяченко, допомогли не грошима, а виконали певний обсяг робіт і виділили продукти харчування.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
5 серпня 2017, 10:03 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації