На апаратній нараді обговорили питання про стан захисту сільськогосподарських угідь від пожеж (фото)

На апаратній нараді обговорили питання про стан захисту сільськогосподарських угідь від пожеж

У понеділок на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації було розглянуто два питання. Перше — «Про стан захисту сільськогосподарських угідь від пожеж у 2017 році», на яке доповідав начальник Кобеляцького районного сектору управління ДСНС України в Полтавській області Юрій Гребенюк. Наступне — «Про підсумки збирання врожаю ранніх зернових культур в сільськогосподарських підприємствах району». На це питання доповідала начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Чердак.

Підбиваючи підсумки розглянутих питань, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко зазначила, що в зв’язку з мораторієм на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, планово не перевіряються ні промислові, ні сільськогосподарські підприємства. На жаль, не всі керівники підприємств розуміють важливість питання дотримання пожежної і техногенної безпеки та готові працювати у правовому полі. Таміла Вячеславівна рекомендувала проводити роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації, стосовно дотримання пожежної і техногенної безпеки сільськогосподарськими та промисловими підприємствами, в тому числі заправними станціями. Також рекомендувала забезпечити дотримання рішень органів місцевого самоврядування щодо заборони випалювання стерні та післяжнивних залишків і доручила щотижня інформувати про формування незнижувального обсягу продовольчого зерна по Кобеляцькому району.


Автор: Прес-служба Кобеляцької РДА
Поділитися:
8 серпня 2017, 10:18 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Коментування даного матеріалу закрито

Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації