Кобеляцькі платники податків внесли майже 130 мільйонів гривень у бюджет україни за півроку

Кобеляцькі платники податків внесли майже 130 мільйонів гривень у бюджет україни за півроку

У січні-липні цього року до зведеного бюджету платники податків Кобеляцького відділення Кременчуцької ОДПІ сплатили 128,7 мільйонів гривень податків і зборів. Рівень минулого року перевищено на 32 відсотки (+ 31,4млн.грн.).

Обсяги надходжень до державного бюджету становлять 51,8млн.грн. Найбільшими бюджетоформуючими платежами в регіоні є податок на додану вартість – 28,9 млн. грн., та податок на доходи фізичних осіб – 15,9млн. грн. Крім того, в державну казну спрямовано майже 5,0 млн. грн. військового збору. 

Сплата за податками, що формують місцевий бюджет становить майже 77млн.грн., Зокрема, сплачено 47,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 17,4 млн грн податку на майно та 9,5млн.грн.  єдиного податку.

Протягом семи місяців 2017 року кобеляцькі роботодавці спрямували на соціальні потреби 43,7мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Це на 13 мільйонів гривень або на 42 відсотків більше проти минулорічних показників такого ж періоду. 

Як зазначає в.о. начальника Кременчуцької ОДПІ Андрій Якименко, аналітика свідчить про стабільну тенденцію росту сплати єдиного внеску на території обслуговування Кременчуцької ОДПІ: головний офіс – ріст сплати 62,8 відсотків, Горішньоплавнівське відділення –  сплата зросла на 47 відсотків, Глобинське відділення – на 55,5відсотків, Кобеляцьке відділення – на 42 відсотка, Козельщинське відділення – 57 відсотків.

Тобто, ми відзначаємо достатньо високий рівень податкової культури платників Кременчуцького регіону - підсумував  Андрій Якименко. Разом з тим, податківці продовжують роз’яснювальну роботу у складі спеціальних робочих груп з тими роботодавцями, які ігнорують законодавчі вимоги щодо легальності та повноти оплати праці.

В Кременчуцькій ОДПІ наголошують: лише офіційне працевлаштування дає право найманим працівникам на отримання соціальних виплат у разі втрати працездатності та пенсійного забезпечення в майбутньому. 

Цей момент повинні врахувати не лише громадяни, які незабаром вийдуть на пенсію, а й молоді люди, оскільки зміни до пенсійного законодавства передбачають нарахування пенсійних виплат залежно від страхового стажу.


Автор: Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області
Поділитися:
9 серпня 2017, 16:51 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації