Полтавці стали їсти менше м’яса і молокопродуктів

Полтавці стали їсти менше м’яса і молокопродуктів

На обідньому столі середньостатистичного мешканця Полтавщини поменшало м’яса, молока, риби і хліба. У той же час збільшилося споживання картоплі.

Держстат опублікував дані про споживання продуктів харчування в домогосподарствах. Зокрема, стала доступною інформація за 2016 рік про те, які саме продукти та в яких об’ємах споживали мешканці Полтавщини. Дані розраховані у середньому за місяць на одну особу.

Найбільше в раціоні звичайного полтавця молокопродуктів — 19 кілограмів, що на півкілограма менше, ніж у 2015 році. З року в рік зменшується і споживання м’яса (4,9 кг проти 5), риби (1,2 кг проти 1,3) і хліба (8,6 проти 9,1). Проглядається тенденція зменшення споживання продуктів з 2014 року.

Середньостатистичний полтавець у місяць їсть 19 яєць. Починаючи з 2014 року, у його раціоні все більш вагоме місце займає картопля. У 2016 році об’єм її споживання збільшився з 7,6 до 8,2 кілограма. Також збільшилася кількість фруктів, ягід, горіхів та винограду — з 2,7 до 3 кілограмів.


Автор: «Полтава 365»
Поділитися:
10 серпня 2017, 14:55 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Цікаве | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації