Допоможіть врятувати дитину

Допоможіть врятувати дитину

Нашій маленькій улюблениці Ульянці лише два роки і вісім місяців. Та доля підготувала їй і нам тяжке випробування. Влітку спочатку полтавські, а потім і київські медики діагностували у неї лейкоз.

Зараз всі сили,всі думки і мрії нашої сімї направлені на те, щоб врятувати Ульянку, вилікувати її від тяжкої хвороби. У понеділок був проведений перший сеанс хіміотерапії. На придбання дорогих імпортних препаратів та на засоби відновлення організму лише за тиждень ми витратили 20 тисяч гривень. Потрібно ще чотири сеанси лікування. Якщо, дасть Бог і не буде ніяких ускладнень, то лише на медикаменти потрібно не менше восьмидесяти тисяч гривень.

Самі розумієте, що для звичайної сімї, яка проживає у Біликах – це величезна сума грошей. Саме тому ми й вимушені звернутися за допомогою до земляків, до всіх інших небайдужих до чужого горя людей. Будемо вдячні за будь-яку допомогу.

Кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку 5168 7573 1103 3684 Суєтіна Вікторія Сергіївна.

Більш детальну інформацію можна отримати за номером (095)447-49-99 (мама Вікторія Суєтіна).

Нехай Господь уберігає Вас і Ваші сімї від подібного лиха.


Автор: «ЕХО»
Поділитися:
24 серпня 2017, 18:30 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Благодійність | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації