«Низький уклін за вашу працю»

Так звернувся голова райдержадміністрації Сергій Турський до представників сімей, які опікуються прийомними дітьми.

Напередодні Дня усиновлення у приміщенні школи естетичного виховання відбувся круглий стіл, у якому взяли участь представники влади, соціальних служб та сім’ї, де виховуються діти-сироти. Сергій Турський звернувся до присутніх зі словами вдячності:

— Бажаю вам усім здоров’я. Те, що ви робите, заслуговує на велику пошану. Низький вам уклін за це. Не кожна людина добровільно зголоситься на такий труд. Якщо ми можемо допомогти — допомагаємо, а якщо не в силах, то хоча б добрим словом підтримаємо.

Слова привітання висловили і начальник служби у справах дітей Людмила Нестер, і головний спеціаліст Царичанської ОТГ Юрій Липка.

Запрошені на круглий стіл розповіли про себе та своїх вихованців. Зоя Миргородська з Царичанки є опікуном своєї онуки. Тетяна Палагієва з Могилева є господинею прийомної сім’ї. У 2010 році жінка взяла одну дитину на виховання, а в 2013 — ще трьох. Зізналася, що це дуже важко — ставити на ноги сиріт. Крім того, у Тетяни є ще свої діти. Прийомні діти вже повиростали. На сьогодні залишився 17‑річний Діма, який навчається на газозварювальника. Старша Люба навчається перукарській майстерності, а Марко, найстарший, уже одружився, служив в АТО.

Сім’я Олени Іванової з Залелії має статус дитячого будинку сімейного типу. Олена Анатоліївна — мама зі стажем. На сьогодні у неї зростають 9 дітей, усі неповнолітні. Олена Іванова розповіла присутнім про 6‑річного синочка Вовчика. І напівжартома сказала:

— Вова у нас живе тільки три місяці, і я його найдужче люблю, бо він нас усіх «строїть».

Після обміну досвідом, побажань, відбувся невеликий концерт учнів школи естетичного виховання. Директор школи і ведучий заходу Андрій Мельник оголошував кожного артиста. Марія Бельмас, Єфрем Салосін, Валерія Ксеніта, Катерина Цегельник, Валерія Кузема, Олександр Чехов, Анастасія Насс, Ніна Мітлицька та Альона Щербина співали, грали на бандурі та фортепіано. Завершилося свято виступом дуету Софії Белькевич та Андрія Мельника з піснею Ігоря Шамо «Києве мій».


Автор: Олена МАРЕНИЧ
Поділитися:
7 жовтня 2017, 16:11 | Регіон: Царичанка | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації