Як у міськраді суми змінювались

Як у міськраді суми змінювались

Минулого тижня відбулось друге пленарне засідання позачергової дев’ятнадцятої сесії Кобеляцької міської ради. Головне питання зібрання — внесення змін до бюджету.

Розпорядження міського голови про скликання у середу 4 жовтня позачергової сесії уже традиційно з’явилось на офіційно сайті днем раніше. Точніше, о 14:12. Можна припустити, що керівництво міськради воліє проводити сесійні засідання лише в присутності депутатів. Та це лише припущення.

Як з’ясувалось, повноцінного обговорення сесійних питань у комісіях теж не відбулось.

На розгляд міських обранців виносились два питання. Перше стосувалось змін до бюджету: депутати мали розподілити 980 тисяч гривень перевиконання дохідної частини. Друге — умов оплати праці виконкому міськради.

Ще на початку засідання свої корективи в проект рішення спробувала внести Таміла Шевченко. Вона звернула увагу присутніх на те, що у восьмому номері інформаційного бюлетеня, який випускає міська рада, надрукована інформація про вартість придбаних матеріалів і виконаних робіт при реконструкції парку «Центральний». У виданні вказано, що напис «Я люблю Кобеляки» обійшовся місту в 17 000 гривень, а п’ять лайтбордів — у 30 000.

На сесію депутатам подаються зовсім інші цифри. Напис тепер коштує 30 000, а інформаційні щити — 33 500. Також Шевченко нагадала, що влітку на участь футбольної команди ФК «Кобеляки» в Кубку ліги були виділені 75 000 гривень. Та оскільки колектив у першому ж турі вибув із кубкових змагань, кошти мали залишитись не використані. Але на цю сесію депутатам знову пропонують проголосувати за надання команді 66 000.

Очільник міськради Олександр Копелець не зміг пояснити суттєву різницю в цінах, надрукованих у бюлетені і проекті рішення, зіславшись на можливу помилку. (До речі, помилка склала 16 500 гривень). А про футбольну команду сказав, що в групі цього року додались три нові суперники і тому сума витрат зросла.

Свої претензії висловили Олег Сіроштан і Анатолій Кучеренко. Перший наголосив, що фінансові питання потрібно детально обговорювати на комісіях, а не під час голосування. Інший депутат підтримав своїх колег і поцікавився, чому сьогодні відбувається друге пленарне засідання. Адже перше стосувалось об’єднання з Красним і проходило ще 15 серпня.

Міський голова сказав, що офіційної відмови від Красненської сільради вони не отримали, тому й сесія залишилась не завершеною.0

Таміла Шевченко внесла пропозицію більш детально розглянути частину фінансових питань на комісіях, виключивши їх з порядку денного. А кошти, які передбачались на них, витратити на дороги. Та Олександр Копелець, заговоривши депутатів, усе ж «протягнув» усі зміни до бюджету.

Наступна сесія міськради відбудеться 18 жовтня. На ній розглянуть висновок аудиту стосовно роботи комунального підприємства «Водоканал» за один рік.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
12 жовтня 2017, 12:35 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації