Територіальній громаді повернуто понад 11 га землі

Територіальній громаді повернуто понад 11 га землі

Після позову прокуратури товариство повернуло територіальній громаді понад 11 га землі.

У повному обсязі виконане рішення  господарського суду Полтавської області, яким було задоволено позовну заяву Лубенської місцевої прокуратури, пред’явлену до ТОВ «Луксор-Агро», про повернення земельної ділянки у комунальну власність територіальної громади с. Вирішальне Лохвицького району. Йдеться про землю площею 11,3 га, нормативно-грошова оцінка якої становить більше 27 млн. грн. Про це повідомила прокурор відділу представництва інтересів громадянина або держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури області Оксана Мироненко.

Нагадаємо, товариство, взявши земельну ділянку в оренду на 5 років, не повернуло її сільській раді, незважаючи на те, що строк дії договору закінчився ще у 2014 році. Окрім цього, не уклавши нового договору, орендар продовжував використовувати землю у власних потребах, своїми діями позбавляючи орган місцевого самоврядування права на подальше використання землі на користь громади.


Автор: Прес-служба прокуратури Полтавської області
Поділитися:
24 жовтня 2017, 09:55 | Регіон: Лубни | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації