На Котелевщині почала діяти місцева газодимозахисна служба

На Котелевщині почала діяти місцева газодимозахисна служба

У Котелевському районі почала виконувати свої завдання газодимозахисна служба. Її сворили на базі 4-го Державного пожежно-рятувального поста 1 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

Навчання пройшли 17 співробітників, які можуть виконувати бойові завдання у складі ланок газодимозахисної служби та мають на озброєнні 5 апаратів на стиснутому повітрі та рятувальні пристрої. Апарати дають можливість працювати в задимленому середовищі близько 40 хвилин.

Газодимозахисна служба створена з метою покращення організації ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій, рятування людей, гасіння пожеж та забезпечення безпечної роботи особового складу у загазованих і задимлених середовищах.


Автор: «Новини Полтавщини»
Поділитися:
29 листопада 2017, 12:13 | Регіон: Котельва | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації