Всі дошкільнята району будуть забезпечені новорічними подарунками

Всі дошкільнята району будуть забезпечені новорічними подарунками

У понеділок  на щотижневій апаратній нараді у голови райдержадміністрації обговорили питання про підготовку та проведення  зимових шкільних канікул, Новорічних та Різдвяних свят у закладах освіти та культури  району. На це питання доповідали начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль та завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Марія Кириченко.

Підсумовуючи інформацію доповідачів, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко наголосила, що за кошти районного бюджету  будуть забезпечені новорічними подарунками всі діти дошкільних навчальних закладів  району та  всі ті діти, які візьмуть участь у  Головній  ялинці  району.

На наступне питання «Про роботу з військового обліку на території Кобеляцького району у 2017 році та завдання на 2018 рік» доповідав   виконуючий обов’язки військового комісара  Кобеляцького військового  комісаріату  Олександр Наливайко.

Таміла Шевченко зазначила, що робота щодо ведення військового обліку на належному рівні проводиться в Бутенківській,  Григоро-Бригадирівській, Василівській,  Підгорянській, Кунівській,  Іванівській сільських радах,   центральній районній лікарні, відділі освіти райдержадміністрації, Кобеляцькому РГП «Полтавагаз». Але потребує покращення    робота   щодо ведення  військового обліку  в Білицькій селищній,  Марківській, Орлицькій,   Сухинівській, Світлогірські сільських радах, філії  «Кобеляцький райавтодор» ДП «Полтавський облавтодор». Акцентувала на тому, що  відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»,  керівники  установ та організацій несуть відповідальність за  організацію  та ведення військового обліку.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян у секторі  економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації доповідав завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації Микола Тюпка.

По закінченню наради,   завідувач  Кобеляцького МВПЛД ДУ «Полтавський  ОЛЦ МОЗ України» Валентина Семиног інформувала  про стан захворюваності  на гострі  респіраторні  вірусні інфекції  в районі. Зокрема, повідомила, що епідемічний поріг захворюваності на ГРВІ та грип у Кобеляцькому районі на даний час не перевищений.


Автор: Прес-служба Кобеляцької райдержадміністрації
Поділитися:
19 грудня 2017, 11:20 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації