Валерій Головко очолив «Федерацію футболу Полтавщини»

Валерій Головко очолив «Федерацію футболу Полтавщини»

Учора у Полтаві пройшли установчі збори щодо розвитку футболу Полтавщини, на якому 51 делегат та керівники  від районних федерацій, а також футбольні функціонери і менеджери з Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів  вирішили створити Громадську спілку “Федерація футболу Полтавської області”.

Делегати затвердили Статут та одностайно обрали керівником “Федерації футболу Полтавщини”  голову Полтавської ОДА Валерія Головка.

Заступниками Головка стали віце-президент “ворсклян” Олег Лисак, тренер молодіжної збірної України Олександр Мелащенко та миргородець Володимир Олексенко.

На прес-конференції Валерій Головко зазначив, що його посада очільника області та керівника громадської організації не має конфлікту інтересів.

Він підкреслив: основне завдання новоствореної Федерації –  розвиток футболу за допомогою ФФУ та створення для цього належної матеріально-технічної бази.

– Мені довірили очолити федерацію. Дуже дякую усім за довіру. Зараз ми маємо не тільки підтримувати професійні футбольні клуби на Полтавщині, але й популіризувати цей вид спорту не зважаючи на вік та стать, небхіджно налагодити і матеріально-технічну базу. Звичайно потрібна і підтримка з боку влади усіх гілок. Тому наступний рік буде плідний у роботі, в цьому напрямку і я сподіваюся з позитивними результатами, – написав Головко на своїй сторінці у Facebook.

Раніше ж створена Федерація футболу Полтавської області  ліквідується автоматично. Нагадаємо, останні 5 років її очолював Олександр Кудацький.


Автор: «Новини Полтавщини»
Поділитися:
26 грудня 2017, 10:41 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Спорт і здоров'я | Сторінка для друку

1. don / 26 грудня 2017, 16:19 Вставити цитату
тепер будуть накачувати баблом нову громадську організацію
2. Ltava / 26 грудня 2017, 17:54 Вставити цитату
1.don
«тепер будуть накачувати баблом нову громадську організацію»

ну не така вона і нова , з іншого боку якщо сансанич в Кобеляках пів ляма на футбол не пожалів то області і по давно можна :)) " Хлеба и зрелищ" ще ніхто не відміняв :))
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації