Підсумки обласного етапу пошукових робіт

Підсумки обласного етапу пошукових робіт

Підсумки ІІ (обласного) туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» за 2016-2017 навчальний рік

Приємна новина надійшла в районну станцію юних туристів напередодні Нового року. Вона була про вдалу участь юних краєзнавців у обласному конкурсі. Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді у грудні 2017 року було проведено конкурс звітів краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна».

На конкурс було представлено 124 краєзнавчо-дослідницьких роботи  із  24 районів та міст Полтавщини, закладів обласного підпорядкування та 5 територіальних громад. Це на 36 звітів більше, ніж у минулому 2016 році.

Приємно, що велику організаційну роботу з масового залучення учнівської молоді до експедиції та забезпечення ефективних результатів провели і у Кобеляцькому районі. На обласний тур було направлено 8 робіт, 6 із яких високо оцінені членами журі конкурсу.

Так, лауреатами ІІ (обласного) туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» стали наступні роботи:

  • за напрямом «Духовна спадщина мого народу» (із 34 робіт) –  пошуковий загін «Джерело» Красненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради (керівники Шабалтій О.М., Шабалтій К.О.)  та   пошуковий загін «Еврика» Кобеляцького навчально-виховного комплексу №1 Кобеляцької районної ради (керівник Ярмоленко О.О.);
  • за напрямом «Із батьківської криниці» (з 25 робіт)– Черкаський Сергій, вихованець краєзнавчого гуртка Кобеляцької районної станції юних туристів (керівник Ліла О.М.);
  • за напрямом «З попелу забуття» (із 27 робіт) – пошуковий загін «Журналістика» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна Кобеляцької районної ради (керівник Білаш О. В.);
  • за напрямом «Географія рідного краю» (із 27 робіт) – пошуковий загін «Мандрівник» Кобеляцького навчально-виховного комплексу №1 (керівник Андронова І.М.).

Всі лауреати обласного етапу  Всеукраїнської краєзнавчої експедиції нагороджені грамотами обласного центру  туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Ну і звичайно ж слід відзначити  пошукову групу «7+1» опорного закладу «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю. П. Дольд-Михайлика» Кобеляцької районної ради (керівник Іванова Л.І.),  робота якої  «Герої не вмирають» отримала перемогу в напрямі «З попелу забуття» і буде представляти Полтавську область на ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» за 2016-2017 навчальний рік.

Наказом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації керівника пошукового загону «7+1» Іванову Л.І. нагороджено грамотою, а начальнику відділу освіти райдержадміністрації Коваль Н.М. оголошено подяку за організацію ефективної участі учнівської молоді у Всеукраїнській краєзнавчій експедиції.

Як відзначили журі конкурсу, більша частина пошуково-дослідницьких робіт виконана відповідно до Положення про експедицію. Під час своєї роботи учні та їх керівники використовували різноманітні форми роботи, у тому числі і з активним способом пересування, розкривали методику пошуку, підтверджували свою безпосередню участь у дослідженнях.  Але є ще багато нових, цікавих і нерозкритих тем, тому у юних краєзнавців є безліч шляхів для нових   досліджень рідного краю.


Автор: Кобеляцька районна станція юних туристів
Поділитися:
4 січня, 15:47 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації