Біля Кишеньок вбили лосицю

Біля Кишеньок вбили лосицю

Тварину, яка занесена до Червоної книги України, застрелили в урочищі Потягайлівка, що знаходиться на території Світлогірської сільської ради. Тушу виявили інспектори служби охорони регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський».

Як розповів редакції керівник РЛП «Нижньоворсклянський» Олександр Шуліка, спочатку на мобільний телефон одного з інспекторів надійшло повідомлення про те, що на території парку знаходяться браконьєри. При виїзді на місце події співробітники служби охорони знайшли тушу лосиці. Інспектори викликали наряд поліції. Подію задокументували і внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Олександр Шуліка повідомив, що лось із 1 січня 2018 року занесений до Червоної книги України. Розмір шкоди, яка обраховується внаслідок незаконного полювання на лося, становить 100 тисяч гривень.

Між тим, Кобеляками миттєво почали розповсюджуватися чутки: одна неймовірніша за іншу. Усі вони пов’язані саме з незаконним полюванням на лося. Говорять, що до вбивства тварини причетні чи то дуже заможні, чи впливові люди, які займають певні пости у владі. Нібито тушу тварини вже утилізували, читай — спалили. А якщо немає лося і кулі, яка залишилася в ньому, то немає перспективи і в порушеній кримінальній справі. Хоча Олександр Шуліка заперечив інформацію про спалення туші.

Цікаво, що 13 січня до редакції телефонував один із інспекторів «Нижньоворсклянського». Він говорив, що нібито існує відео з браконьєрами та їх автомобілем. На жаль, ми не змогли того дня виїхати до Кишеньок. А вже через кілька днів про відео ніхто не згадував.

Можливо, відеозапис як доказ долучений до матеріалів кримінальної справи.

Володимир Федан, начальник Кобеляцького відділу поліції, лише підтвердив, що кримінальне провадження по даному факту порушене. Від більш розлогого коментаря він утримався, посилаючись на таємницю слідства.

Нагадаємо, що у свій час, кілька років тому, деякі співробітники тоді ще Кобеляцького райвідділу міліції ледве не втратили роботу після справи щодо незаконного полювання на кабанів. Тоді теж говорили, що браконьєрами є високопоставлені чиновники з Полтави. Сподіватимемось, що цього разу буде по-іншому.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
19 січня, 13:39 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Надзвичайне | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації