Комендантівський конфлікт. Продовження

Комендантівський конфлікт. Продовження

У минулому номері ми повідомляли про конфлікт, що виник у селі Комендантівка у зв’язку з вирубкою дерев у полезахисній смузі.

Після появи публікації у газеті, до редакції завітали місцевий сільський голова Алла Бабець та депутат Ольга Левенець. Метою їх візиту стало бажання внести ясність у ситуацію. Вони не погодилися зі словами приватного підприємця Віталія Булєци.

Ольга Левенець заявила:

— Булєца вам говорив, що я чи то вимагала, чи просила додатково дров для себе і для сільського голови. Такого не було. Я могла б розказати, що, навпаки, він пропонував вирізати всі дерева і поділитися деревиною.

Сільський голова і депутат наголосили, що перед початком робіт працівники «Полтаваобленерго» мали б звернутися у сільську раду і узгодити свої дії. Алла Бабець сказала:

— Згідно законодавства, сільрада не розпоряджається землями за межами населеного пункту. Але ми могли б пояснити енергетикам, що то — приватна власність і необхідно узгодити свої дії з власниками паїв. Люди могли б і самі вирубати всі без виключення дерева на своїй приватній землі. Але вони цього не роблять, розуміючи важливість існування полезахисних насаджень.

Бабець і Левенець підкреслили, що без дозволу власників нікого на паї не пустять. І висловили готовність звернутися до відділу поліції із заявою про самоуправство. Хоча й розповіли, що після розголосу у пресі, дерева вже не рубають.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
22 січня, 09:10 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації