Вхід | Реєстрація

Як повернути герань «до життя»

Якщо пеларгонія почала різко в’янути, часто врятувати її допомагають такі рішучі дії:

  1. Принесіть проблемну квітку в ванну, де акуратно витягніть її з горщика і промийте під слабким душем теплою водою, змиваючи з поверхні листя всіх можливих прихованих шкідників.
  2. Сухі і гнилі корінці видаліть у першу чергу. Потім обріжте листя, яке всихає і загниває. Якщо цього вимагає ситуація, то аж до самого стебла, щоб припинити поширення хвороби на здорові тканини. Великі зрізи бажано відразу присипати товченим вугіллям.
  3. Занурте пеларгонію на годину до складу на основі стимулятора росту для рослин.
  4. Ретельно промийте горщик зсередини дезінфікуючим складом, повністю замініть ґрунт на новий стерильний з pH=5,5, передбачте хороший дренаж.
  5. Помістіть оброблену герань у світле місце без протягів. До сонця після всіх проведених маніпуляцій ця кімнатна рослина має звикати поступово.
  6. Перший тиждень рослину бажано залишити в спокої і взагалі не поливати. Надалі виконуйте помірний полив, уникаючи заливання і попадання води на надземні пагони.
  7. Намагайтеся незначно зволожувати субстрат лише по краях горщика. 1 раз на тиждень додавайте у воду регулятор росту.
  8. При появі свіжих листочків переставте герань на найбільш сонячне місце. З цього моменту догляд стандартний.

Пеларгонія — невибаглива рослина, яка прощає багато помилок в догляді навіть новачкам у квітникарстві. Не заливайте її, дотримуйтесь температурного режиму, і вже цього буде цілком достатньо, щоб герань відчувала себе комфортно.

24 грудня 2021 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації