Вхід | Реєстрація

Хімічна, каталітична, сольова грілка. Яку обрати?

Холодна пора року потребує від нас додаткового утеплення. Це потрібно не тільки для того, щоб почувати себе комфортно при знижених температурах повітря, а й для уникнення різних проблем зі здоров'ям, що пов'язані з переохолодженням. Звичайно, що перший спосіб протистояння холоду – це тепліше одягатися, але при обставинах коли одяг вже не рятує ситуацію, на допомогу приходять компактні, переносні грілки. Серед українців популярністю користуються одноразові хімічні грілки та існують і інші їх види. Які саме, розглянемо далі.

хімічна грілка

Вибір між хімічними грілками, каталітичними та сольовими – що обрати?

Каталітична грілка починає свою роботу від фізичного процесу запалювання. Тепло в них виробляється шляхом згоряння вугільного картриджа або високоочищеної нафти. Такі грілки складають собою комплект із декількох предметів. Їх конструкція не передбачає можливості кріплення чи надійної фіксації до речей, але може безпечно розміститься на поверхні, що витримує її температурний максимум, ідеально поміщається в руку чи кишеню. Вони нагріваються до 60°C, тримають тепло до 8 годин та придатні до багаторазового використання.

Сольові грілки представляють собою термостійкі пакети з плівки, що наповненні концентрованим сольовим розчином та обов'язково шматочком металу. Натиск на метал всередині пакету запускає процес кристалізації солі та виділення при цьому тепла. Нагрівається вона максимум до 50°C, а тримає тепло не більше 30 хвилин. Такі грілки є багаторазовими, оновити розчин можна просто прокипятивши його 10-15 хвилин, до повернення йому рівномірного рідкого стану. Сольові грілки зручно тримати в руці чи класти в кишеню.

Більш універсальними у використанні є хімічні грілки, що становлять собою невеликі волокняні пакети, в яких містяться:

  • частинки заліза;
  • активованого вугілля;
  • вермикуліту;
  • солі;
  • води.

При першій же взаємодії з повітрям відбуваються процес окислення заліза та вироблення тепла максимум у 55 °C тривалістю в середньому до 10 годин. Після повного окиснення заліза поновити його тепловіддачу неможливо, тому така хімічна грілка є одноразовою. Вони виготовляються в надлегкій вазі та у різних розмірах, що підходять для зручного обігріву рук, ніг та тіла не лише в стані спокою, а й при активному русі, адже надійно фіксуються до будь-якої поверхні своєю клейкою стороною. Купити такі грілку можна за посиланням https://grelka.com.ua/ по доступній ціні.

Розміщено на правах реклами
25 жовтня 2023 | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації