Вхід | Реєстрація

Удобрюємо ґрунт і позбавляємося від слимаків

Щоб слимаки не перезимували, а їх яйця були знищені практично повністю, скористайтеся дієвими порадами. Мова йде про добрива, що згубно впливають на слимаків та їх яйця. Пам'ятайте, що 1 слимак відкладає восени до 400 яєць! А тому боротьба має проводитися саме восени, щоб у наступному сезоні ці молюски не доставляли проблем.

Які добрива знадобляться: суперфосфат аммонізований; калійне добриво (калійна сіль, калій хлористий); аміачне добриво (аміачна селітра, сульфат амонію, нашатирний спирт); зола та хлорне вапно.

Перш ніж підживлювати ґрунт, потрібно поборотися зі слимаками природними способами. Пам'ятайте, що слимаки мешкають у темних, вологих місцях. Отже, такі місця на ділянці потрібно по можливості розібрати: винести будівельне сміття, затемнені ділянки — пропушкувати, а краще — перекопати. Таким чином, ви просто поховаєте наявні яйця слимаків. Не забудьте скосити траву, вона теж підтримує високу вологість.

Якщо прибрати все будівельне сміття немає можливості, обробіть ці ділянки аміачним добривом.

На 10 літрів води додайте або 100 г аміачної селітри, або 150 г сульфату амонію, або 50 г нашатирного спирту (на вибір). Обприскуйте важкодоступні місця. Аміак чудово бореться зі слимаками і особливо їх яйцями.

По землі бажано розсипати суперфосфат (аммонізований) як звичайне добриво. Додатковою допомогою будуть калійні добрива, які згубно впливають на яйця слимаків. Також просто просипте землю, начебто просто удобрюєте.

Нарешті, ще одним ефективним добривом є зола (4 частини) в суміші з хлорним вапном (1 частина). Так само просипте по землі. Це чудовий засіб від слимаків та додаткове добриво для ґрунту!

3 листопада 2023 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації